Όλα τα Νέα

Γ΄Εθνική:Τελικά αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής όλων των ομίλων

48

Γ΄Εθνική-Αποτελέσματα και των οκτώ ομίλων

Δείτε συνοπτικά τα τελικά αποτελέσματα των ομάδων, τις 2ης Αγωνιστικής και στους οκτώ ομίλους της Γ΄Ε θνικής Κατηγορίας.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα 

1ος όμιλος
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-ΑΕ Διδυμότειχου 1-1
Νέστος Χρυσούπολης-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 2-0
Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα 2-0
Αετός Ορφανού-Ορφέας Ξάνθης 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Δόξα Προσκυνητών 1-2
Αρης Αβάτου – Ελπίς Σκουτάρεως 1-1

2ος όμιλος
Κιλκισιακός-Άρης Παλαιοχωρίου 0-0
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Εδεσσάϊκος 0-1
Πιερικός-Μακεδονικός 1-1
Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα 3-1
Καμπανιακός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-1
Ηρακλής-Αγρότικός Αστέρας 0-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΕ Καρίτσας 4-0
Ρεπό: ΑΟ Καρδίας

3ος όμιλος
Εθνικός Φιλιππιάδας-ΑΕΠ Καραγιαννίων 0-1
Αστέρας Παραποτάμου-Πανλευκάδιος 0-0
Σκουφάς Κομποτίου-Μακεδονικός Φούφα 0-0
Νέος Αμφίλοχος-ΑΕ Λευκίμμης 1-2
Τηλυκράτης Λευκάδας-Θεσπρωτός 1-0
Ερμής Αμυνταίου-Δόξα Κρανούλας 1-1
Ρεπό: Καστοριά

4ος όμιλος
ΓΣ Αλμυρού-Οπούντιος Μαρτίνου 4-1
ΑΟ Σελλάνων-Νίκη Βόλου 1-2
Ολυμπιακός Βόλου-Διγενής Νεοχωρίου 2-1
Αμβρυσσέας Δίστομου-Αστέρας Ιτέας 3-1
Ρήγας Φεραίος-ΝΠΣ Βόλος 1-3
Αχιλλέας Φαρσάλων-Θήβα 2-1
Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι

5ος όμιλος
Διαγόρας Βραχνέικων-Τσικλητήρας Πύλου 2-0
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Βλαχιώτη 0-1
Πανηλειακός-Καλαματά 0-0
Ζάκυνθος-Αχαϊκή 0-0
Παλληξουριακός-Λεωνίδιο 1-0
Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας 0-2

6ος όμιλος
Διαγόρας-Προοδευτική (Δευτέρα 9/10-15:30)
ΑΟ Ζευγολατιού-Ασπρόπυργος 0-1
Ιωνικός-Εθνικός 0-0
Λουτράκι-Κερατσίνι 0-1
Ιάλυσος-Ρόδος 1-1
Ρεπό: Πέλοπας Κιάτου

7ος όμιλος
Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων 0-1
Ένωση Ερμιονίδας-Τριγλία Ραφήνας 2-0
Χαλκίδα-Αιολικός 0-1
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Πανθηραϊκός 2-1
Ερμής Κιβερίου-Ταμυναϊκός 4-1
Ρεπό: Παναργειακός

8ος όμιλος
Ηλυσιακός-Ηρόδοτος 0-0
ΑΕ Μυλοποτάμου-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-1
Ατσαλένιος-Αιγάλεω 0-0
Φωστήρας-Κηφισιά 0-0
ΟΦ Ιεράπετρας-Άγιος Ιερόθεος 1-0
Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών

Τα σχόλια είναι κλειστά, αλλά Trackbacks και Pingbacks είναι ανοιχτά.