Όλα τα Νέα

H αποστολή της Μικτής Ρεθύμνου για το Μάχη της Κρήτης

47

Τη διοργάνωση του 35ου Παγκρητίου Κυπέλλου «Μάχης της Κρήτης» έχει αναλάβει φέτος η ΕΠΣ

ΛΑΣΙΘΙΟΥ και θα γίνουν το σαββατοκύριακο 11-12 Μαΐου 2019 στο γήπεδο ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΙΟΥ

στην ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ.

Η διάρκεια των αγώνων θα είναι ανά ημίχρονο 45΄ λεπτά και θα διεξαχθούν με το σύστημα απλών συναντήσεων αποκλεισμού και σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος θα ακολουθήσει η διαδικασία των πέναλτι (δεν θα υπάρχει παράταση).
Το πρόγραμμα των αγώνων είναι:
Προκριματικοί Αγώνες
Σάββατο 11 Μαΐου 2019
17.00
Ε.Π.Σ. Ρεθύμνου—Ε.Π.Σ. Ηρακλείου
19.00
Ε.Π.Σ. Λασιθίου—Ε.Π.Σ. Χανίων
Τελικοί Αγώνες
Κυριακή 12 Μαΐου 2019
11.00
Μικρός Τελικός
13.00
Μεγάλος Τελικός

Τη ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ θα συνοδεύσουν οι κάτωθι:

ΧΝΑΡΗΣ ΤΙΤΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΣΡ

ΓΑΖΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΠΣΡ

ΚΟΥΡΓΙΑΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΜΙΑΣ ΕΠΣΡ

ΜΑΡΚΟΥΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΛΟΣ ΕΠΣΡ και Πρόεδρος Επιτροπής ΥΠΟΔΟΜΩΝ – ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ και ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ.

Η αποστολή θα αναχωρήσει το Σάββατο 11-5-2019 και ώρα 07.30 από το γήπεδο ΓΑΛΛΟΥ.

Οι αγώνες του ΜΙΚΡΟΥ και ΜΕΓΑΛΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ που θα γίνουν την ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΙΟΥ 2019 θα μεταδοθούν με απ΄ευθείας μετάδοση (livestreaming) από internet από το κανάλι του YouTube του Κρητικού Video Portal Crete2Day, δηλαδή από την διεύθυνση: (https://www.youtube.com/user/crete2day) και θα αναμεταδίδεται από τις ιστοσελίδες: Voucherergasia.grCrete2Day.com

Χορηγοί της μετάδοσης θα είναι το portal voucherergasia.gr και οι ΕΝΩΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ, ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΡΕΘΥΜΝΟΥ και ΧΑΝΙΩΝ.

Ο Ενωσιακός Προπονητής ΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ανακοίνωσε τους 20 ποδοσφαιριστές (ηλικίας
2003-2004) της αποστολής που είναι οι παρακάτω

1.ΑΛΙΑΙ ΑΛΕΚΟΣ

2. ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

3. ΓΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΚΑΛΛΟΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

5. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

6. ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒΣΚΙ ΜΠΟΜΠΥ

7. ΓΥΠΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8. ΔΡΑΝΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9. ΚΑΤΣΙΠΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ

10.ΚΑΦΕΤΖΗΣ-ΚΩΣΤΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

11. ΛΙΟΝΗΣ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ

12. ΜΠΑΓΚΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

13. ΜΕΛΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

14.ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ

15. ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

16. ΣΩΠΑΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

17. ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

18. ΤΟΥΡΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

19. ΤΣΙΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ

20. ΜΕΤΑ ΟΡΓΚΙΤΟ