Όλα τα Νέα

Η Κλήρωση του πρωταθλήματος Α΄Κατηγορίας Ρεθύμνου

299

Πρόγραμμα Α΄Κατηγορίας Ρεθύμνου

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών της Α΄Κατηγορίας Ρεθύμνου,όπως προέκυψε στην κλήρωση της Κυριακής 12 Αυγούστου.

Αναλυτικά όλες οι αγωνιστικές

1η-16η Αγωνιστική 

Α.Ο.Σπηλιου-ΠΑΟ Αλφας

Ο.Φ.Α.-Αρης

Αστερας Ρεθ.-Ποσειδων.Γερανίου

Ερμης-Αστερας Περαματος

ΑΕΜ-Ταλως Μελιδονιου

ΕΑΠ-Ρεθυμνιακος

Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ

Α.Ο.Καλυβου-Α.Ο.Ψηλορειτης

2η-17η Αγωνιστική 

Ο.Φ.Α.-Α.Ο.Σπηλιου

ΠΑΟ ΑλφαςΑστερας Ρεθ.

ΑρηςΕρμης

Ποσειδων.ΓερανίουΑΕΜ

Αστερας ΠεραματοςΕΑΠ

Ταλως ΜελιδονιουΑ.Ο.Λιβαδιων

Ρεθυμνιακος-Α.Ο.Ψηλορειτης

ΝΕΑΡΑ.Ο.Καλυβου

3η-18η Αγωνιστική 

Α.Ο.Σπηλιου-Αστερας Ρεθ.

Ερμης-Ο.Φ.Α.

ΑΕΜ-ΠΑΟ Αλφας

ΕΑΠ-Αρης

Α.Ο.Λιβαδιων-ΠΟσειδων.Γερανίου

Α.Ο.ΨηλορειτηςΑστερας Περαματος

Α.Ο.Καλυβου-Ταλως Μελιδονιου

ΡεθυμνιακοςΝΕΑΡ

4η-19η Αγωνιστική 

Ερμης-Α.Ο.Σπηλιου

Αστερας Ρεθ.ΑΕΜ

Ο.Φ.Α.ΕΑΠ

ΠΑΟ ΑλφαςΑ.Ο.Λιβαδιων

ΑρηςΑ.Ο.Ψηλορειτης

ΠΟσειδων.ΓερανίουΑ.Ο.Καλυβου

Αστερας ΠεραματοςΝΕΑΡ

Ταλως ΜελιδονιουΡεθυμνιακος

5η-20η Αγωνιστική 

Α.Ο.ΣπηλιουΑΕΜ

ΕΑΠΕρμης

Α.Ο.ΛιβαδιωνΑστερας Ρεθ.

Α.Ο.ΨηλορειτηςΟ.Φ.Α.

Α.Ο.ΚαλυβουΠΑΟ Αλφας

ΝΕΑΡΑρης

ΡεθυμνιακοςΠοσειδων.Γερανίου

Αστερας ΠεραματοςΤαλως Μελιδονιου

6η-21η Αγωνιστική 

ΕΑΠΑ.Ο.Σπηλιου

ΑΕΜΑ.Ο.Λιβαδιων

ΕρμηςΑ.Ο.Ψηλορειτης

Αστερας Ρεθ.Α.Ο.Καλυβου

Ο.Φ.Α.ΝΕΑΡ

ΠΑΟ ΑλφαςΡεθυμνιακος

ΑρηςΤαλως Μελιδονιου

Ποσειδων.ΓερανίουΑστερας Περαματος

7η-22η Αγωνιστική 

Α.Ο.ΣπηλιουΑ.Ο.Λιβαδιων

Α.Ο.ΨηλορειτηςΕΑΠ

Α.Ο.ΚαλυβουΑΕΜ

ΝΕΑΡΕρμης

ΡεθυμνιακοςΑστερας Ρεθ.

Ταλως ΜελιδονιουΟ.Φ.Α.

Αστερας ΠεραματοςΠΑΟ Αλφας

ΑρηςΠοσειδων.Γερανίου

8η-23η Αγωνιστική 

Α.Ο.ΨηλορειτηςΑ.Ο.Σπηλιου

Α.Ο.ΛιβαδιωνΑ.Ο.Καλυβου

ΕΑΠΝΕΑΡ

ΑΕΜΡεθυμνιακος

ΕρμηςΤαλως Μελιδονιου

Αστερας Ρεθ.Αστερας Περαματος

Ο.Φ.Α.Ποσειδων.Γερανίου

ΠΑΟ ΑλφαςΑρης

9η-24η Αγωνιστική 

Α.Ο.ΣπηλιουΑ.Ο.Καλυβου

ΝΕΑΡΑ.Ο.Ψηλορειτης

ΡεθυμνιακοςΑ.Ο.Λιβαδιων

Ταλως ΜελιδονιουΕΑΠ

Αστερας ΠεραματοςΑΕΜ

Ποσειδων.ΓερανίουΕρμης

ΑρηςΑστερας Ρεθ.

ΠΑΟ ΑλφαςΟ.Φ.Α.

10η-25η Αγωνιστική 

ΝΕΑΡΑ.Ο.Σπηλιου

Α.Ο.ΚαλυβουΡεθυμνιακος

Α.Ο.ΨηλορειτηςΤαλως Μελιδονιου

Α.Ο.ΛιβαδιωνΑστερας Περαματος

ΕΑΠΠοσειδων.Γερανίου

ΑΕΜΑρης

ΕρμηςΠΑΟ Αλφας

Αστερας Ρεθ.Ο.Φ.Α.

11η-26η Αγωνιστική 

Α.Ο.ΣπηλιουΡεθυμνιακος

Ταλως ΜελιδονιουΝΕΑΡ

Αστερας ΠεραματοςΑ.Ο.Καλυβου

Ποσειδων.ΓερανίουΑ.Ο.Ψηλορειτης

ΑρηςΑ.Ο.Λιβαδιων

ΠΑΟ ΑλφαςΕΑΠ

Ο.Φ.Α.ΑΕΜ

Αστερας Ρεθ.Ερμης

12η-27η Αγωνιστική 

Ταλως ΜελιδονιουΑ.Ο.Σπηλιου

ΡεθυμνιακοςΑστερας Περαματος

ΝΕΑΡΠοσειδων.Γερανίου

Α.Ο.ΚαλυβουΑρης

Α.Ο.ΨηλορειτηςΠΑΟ Αλφας

Α.Ο.ΛιβαδιωνΟ.Φ.Α.

ΕΑΠΑστερας Ρεθ.

ΑΕΜΕρμης

13η-28η Αγωνιστική 

Α.Ο.ΣπηλιουΑστερας Περαματος

Ποσειδων.ΓερανίουΤαλως Μελιδονιου

ΑρηςΡεθυμνιακος

ΠΑΟ ΑλφαςΝΕΑΡ

Ο.Φ.Α.Α.Ο.Καλυβου

Αστερας Ρεθ.Α.Ο.Ψηλορειτης

ΕρμηςΑ.Ο.Λιβαδιων

ΑΕΜΕΑΠ

14η-29η Αγωνιστική 

Ποσειδων.ΓερανίουΑ.Ο.Σπηλιου

Αστερας ΠεραματοςΑρης

Ταλως ΜελιδονιουΠΑΟ Αλφας

ΡεθυμνιακοςΟ.Φ.Α.

ΝΕΑΡΑστερας Ρεθ.

Α.Ο.ΚαλυβουΕρμης

Α.Ο.ΨηλορειτηςΑΕΜ

Α.Ο.ΛιβαδιωνΕΑΠ

15η-30η Αγωνιστική 

Α.Ο.ΣπηλιουΑρης

ΠΑΟ ΑλφαςΠοσειδων.Γερανίου

Ο.Φ.Α.Αστερας Περαματος

Αστερας Ρεθ.Ταλως Μελιδονιου

ΕρμηςΡεθυμνιακος

ΑΕΜΝΕΑΡ

ΕΑΠΑ.Ο.Καλυβου

Α.Ο.ΛιβαδιωνΑ.Ο.Ψηλορειτης