Ηράκλειο: Όλοι οι υποψήφιοι στο ψηφοδέλτιο του Βασίλη Λαμπρινού

Παρουσία υποψηφίων της παράταξής του και μέσα σε κλίμα ενθουσιασμού, ο Δήμαρχος Ηρακλείου Βασίλης Λαμπρινός κατέθεσε το μεσημέρι της Κυριακής 5 Μαΐου στο Πρωτοδικείο το ψηφοδέλτιο της Δύναμης Πολιτών.

Το ψηφοδέλτιο περιλαμβάνει τον μέγιστο επιτρεπτό αριθμό υποψηφίων στο Ηράκλειο και στις τέσσερις δημοτικές κοινότητες.

Αμέσως μετά την κατάθεση , ο Δήμαρχος δήλωσε: «Ο συνδυασμός της Δύναμης Πολιτών προέρχεται από την κοινωνία και έχει ως αποκλειστικό στόχο να υπηρετήσει τις ανάγκες της.

Αποτελείται από έμπειρα και δοκιμασμένα στελέχη που κατέθεσαν σημαντικό έργο τα προηγούμενα τέσσερα και κάτι χρόνια αλλά και από νέους υποψηφίους, δραστήριους και επιτυχημένους: ανθρώπους τους μόχθου, της αγοράς, της αγροτιάς, επιχειρηματίες, ελεύθερους επαγγελματίες, ιδιωτικούς υπαλλήλους, επιστήμονες κ.α.

Μας ενώνει η αγάπη μας για τον τόπο και η κοινή αντίληψη για την προσωπική μας ευθύνη απέναντι σε αυτόν. Με την εμπιστοσύνη και την στήριξη των δημοτών, πιστεύουμε ακράδαντα ότι όλοι μαζί θα συνεχίσουμε να αλλάζουμε το Ηράκλειο προς το καλύτερο, μέρα με τη μέρα.

Προχωράμε μπροστά. Μόνο μπροστά».

 

«Δύναμη Πολιτών Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Ηρακλείου»

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φραγκίσκου

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤΑ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (σε αλφαβητική σειρά)

Εκλογική Περιφέρεια Γοργολαϊνη

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (αλφαβητικά)

  1. IATΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου
  2. ΠΕΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΛΟΠΑΣ) του Ζαχαρία

Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλείου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (αλφαβητικά)

  1. ΑΛΕΞΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ – ΕΥΡΥΔΙΚΗ (ΦΑΙΗ) του Αριστοτέλη
  2. ΑΜΑΡΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Παναγιώτη
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ
  4. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Μιχαήλ
  5. ΑΝΔΡΟΝΑ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Μιχαήλ
  6. ΑΡΓΟΥΔΕΛΗΣ ΖΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  7. ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ – ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΑ) του Χρήστου
  8. ΒΑΜΒΟΥΚΑ – ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του Κωνσταντίνου
  9. ΒΑΡΔΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Φαίδωνα
  10. ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ηλία
  11. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
  12. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  13. ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  14. ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δημητρίου
  15. ΓΙΑΝΝΙΚΑ – ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΖΩΗ του Νικολάου
  16. ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  17. ΚΑΒΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Μιχαήλ
  18. ΚΑΝΑΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
  19. ΚΑΝΑΚΑΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Εμμανουήλ
  20. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του Δημητρίου
  21. ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  22. ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ευστρατίου
  23. ΚΑΤΣΙΡΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΑ του Μαρίνου
  24. ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  25. ΚΛΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
  26. ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου
  27. ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Μιχαήλ
  28. ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΕΥΗ) του Αντωνίου
  29. ΚΥΡΛΑΚΗ ΜΑΝΟΥΕΛΑ του Γεωργίου
  30. ΚΩΣΤΑΚΗ – ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Εμμανουήλ
  31. ΛΙΜΝΙΩΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη
  32. ΜΑΚΡΑΚΗ – ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΦΕΒΗ) του Γεωργίου
  33. ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μάρκου
  34. ΜΑΝΟΥΡΑ – ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ) του Ανδρέα
  35. ΜΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Ελευθερίου
  36. ΜΑΡΗΣ ΔΡΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου
  37. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
  38. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
  39. ΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  40. ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μενελάου
  41. ΟΡΦΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου
  42. ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  43. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΦΑΙΔΩΝ του Αιμιλίου
  44. ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΛΑΓΓΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου
  45. ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΣΚΑΛΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του Σταύρου
  46. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Κωνσταντίνου
  47. ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου
  48. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου
  49. ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Γεωργίου
  50. ΠΕΡΔΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΤΙΤΙΚΟΣ) του Γεωργίου
  51. ΠΛΕΡΩΝΑΚΗ ΜΥΡΩΝΙΑ του Μιχαήλ
  52. ΠΛΕΥΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του Τηλεμάχου
  53. ΡΕΘΕΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΤΣΙΤΣΙΝΙΟΣ) του Αριστομένη
  54. ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΑΓΑΠΗ του Νικηφόρου
  55. ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου
  56. ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
  57. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
  58. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου
  59. ΤΖΙΡΑΚΗ – ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου
  60. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μάριου
  61. ΦΑΚΟΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  62. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Θεόδουλου
  63. ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

 

Εκλογική Περιφέρεια Νέας Αλικαρνασσού

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (αλφαβητικά)

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  2. ΓΚΟΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Θεοδώρου
  3. ΚΛΑΔΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΛΕΜΟΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Νικολάου
  5. ΣΩΜΑΡΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του Δημητρίου
  6. ΧΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

Εκλογική Περιφέρεια Παλιανής

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (αλφαβητικά)

  1. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
  2. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου

 

Εκλογική Περιφέρεια Τεμένους

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (αλφαβητικά)

  1. ΞΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Δημητρίου

 

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα 1ου Διαμερίσματος Ηρακλείου (ΚΕΝΤΡΙΚΗ)

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας (αλφαβητικά)

  1. ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του Αθανασίου
  2. ΑΡΓΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
  3. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ – ΜΥΡΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Θεόδουλου
  4. ΔΑΦΕΡΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού
  5. ΗΛΙΑΔΑΚΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΑ του Απόστολου
  6. ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ του Δημητρίου
  7. ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  8. ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Νικολάου
  9. ΛΟΓΟΘΕΤΗ – ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του Εμμανουήλ
  10. ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  11. ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου
  12. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΧΑΡΗΣ) του Ζαχαρία
  13. ΜΠΛΕΥΡΑΚΗ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Ευάγγελου
  14. ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ηλία
  15. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΤΟΥΛΑ) του Νικολάου
  16. ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Μιχαήλ

 

Δημοτική Κοινότητα 2ου Διαμερίσματος Ηρακλείου (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ)

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας (αλφαβητικά)

  1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξάνδρου
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Σταύρου
  3. ΓΟΥΜΕΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Εμμανουήλ
  4. ΔΙΓΕΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Φωτίου
  5. ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ευαγγέλου
  6. ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του Γεωργίου
  7. ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Εμμανουήλ
  8. ΚΟΜΨΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
  9. ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χαραλάμπους
  10. ΜΠΕΛΕΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
  11. ΜΠΙΝΙΧΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Μιχαήλ
  12. ΜΠΟΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του Σταύρου
  13. ΠΑΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Ιωάννη
  14. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου
  15. ΠΛΑΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Μηνά – Μίνωα
  16. ΦΑΙΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
  17. ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ του Γεωργίου

 

 

 

 

 

Δημοτική Κοινότητα 3ου Διαμερίσματος Ηρακλείου (ΔΥΤΙΚΗ)

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας (αλφαβητικά)

 

  1. ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ του Δημητρίου
  2. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ (ΛΙΝΑ) του Φρίξου
  3. ΚΑΤΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Γεωργίου
  4. ΚΟΚΟΣΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΑΥΛΟΣ του Θωμά – Θεόφιλου
  5. ΚΡΕΒΕΤΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Παύλου
  6. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΛΕΝΗ του Εμμανουήλ
  7. ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Μιχαήλ
  8. ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ
  9. ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σωκράτη
  10. ΠΑΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  11. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  12. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Σάββα
  13. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
  14. ΤΣΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δημητρίου
  15. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Κωνσταντίνου
  16. ΦΛΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του Σοφοκλή
  17. ΧΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου

 

 

 

 

Δημοτική Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος Ηρακλείου (ΝΟΤΙΑ)

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας (αλφαβητικά)

  1. ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αριστείδη
  2. ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Κυριάκου
  3. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ματθαίου
  4. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Ανδρέα
  5. ΓΟΥΝΑΡΗ ΝΙΚΗ του Αριστείδη
  6. ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ζαχαρία
  7. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Ιωάννη
  8. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου
  9. ΚΕΦΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ
  10. ΚΛΩΘΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου
  11. ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου
  12. ΚΟΥΤΡΑΚΗ – ΑΛΕΞΑΚΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ του Εμμανουήλ
  13. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αριστείδη
  14. ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Εμμανουήλ
  15. ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ του Γεωργίου
  16. ΜΠΑΝΤΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Εμμανουήλ
  17. ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους
  18. ΝΙΟΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΔΑΝΔΟΛΟ) του Σπυρίδωνα – Ελευθέριου
  19. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ
  20. ΠΡΙΜΙΚΗΡΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου
  21. ΣΚΑΛΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αποστόλου
  22. ΤΣΕΡΓΑ – ΓΡΥΛΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Δημητρίου
  23. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.