Ηράκλειο: Όλοι οι υποψήφιοι της “Δύναμης Πολιτών” του Βασίλη Λαμπρινού

Όπως αναφέρεται σε ανακοίνωση της “Δύναμης Πολιτών” οι υποψήφιοι ενόψει των εκλογών είναι:

“Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤΑ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (σε αλφαβητική σειρά)

Εκλογική Περιφέρεια Γοργολαϊνη

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (αλφαβητικά)

1. IATΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου

2. ΠΕΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΛΟΠΑΣ) του Ζαχαρία

Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλείου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (αλφαβητικά)

1. ΑΛΕΞΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ – ΕΥΡΥΔΙΚΗ (ΦΑΙΗ) του Αριστοτέλη

2. ΑΜΑΡΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Παναγιώτη

3. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ

4. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Μιχαήλ

5. ΑΝΔΡΟΝΑ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Μιχαήλ

6. ΑΡΓΟΥΔΕΛΗΣ ΖΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

7. ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ – ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΑ) του Χρήστου

8. ΒΑΜΒΟΥΚΑ – ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του Κωνσταντίνου

9. ΒΑΡΔΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Φαίδωνα

10. ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ηλία

11. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα

12. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

13. ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

14. ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δημητρίου

15. ΓΙΑΝΝΙΚΑ – ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΖΩΗ του Νικολάου

16. ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

17. ΚΑΒΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Μιχαήλ

18. ΚΑΝΑΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

19. ΚΑΝΑΚΑΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Εμμανουήλ

20. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του Δημητρίου

21. ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

22. ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ευστρατίου

23. ΚΑΤΣΙΡΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΑ του Μαρίνου

24. ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

25. ΚΛΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου

26. ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου

27. ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Μιχαήλ

28. ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΕΥΗ) του Αντωνίου

29. ΚΥΡΛΑΚΗ ΜΑΝΟΥΕΛΑ του Γεωργίου

30. ΚΩΣΤΑΚΗ – ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Εμμανουήλ

31. ΛΙΜΝΙΩΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη

32. ΜΑΚΡΑΚΗ – ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΦΕΒΗ) του Γεωργίου

33. ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μάρκου

34. ΜΑΝΟΥΡΑ – ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ) του Ανδρέα

35. ΜΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Ελευθερίου

36. ΜΑΡΗΣ ΔΡΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου

37. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ

38. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

39. ΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

40. ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μενελάου

41. ΟΡΦΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου

42. ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

43. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΦΑΙΔΩΝ του Αιμιλίου

44. ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΛΑΓΓΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου

45. ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΣΚΑΛΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του Σταύρου

46. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Κωνσταντίνου

47. ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου

48. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου

49. ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Γεωργίου

50. ΠΕΡΔΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΤΙΤΙΚΟΣ) του Γεωργίου

51. ΠΛΕΡΩΝΑΚΗ ΜΥΡΩΝΙΑ του Μιχαήλ

52. ΠΛΕΥΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του Τηλεμάχου

53. ΡΕΘΕΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΤΣΙΤΣΙΝΙΟΣ) του Αριστομένη

54. ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΑΓΑΠΗ του Νικηφόρου

55. ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου

56. ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

57. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

58. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου

59. ΤΖΙΡΑΚΗ – ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου

60. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μάριου

61. ΦΑΚΟΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

62. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Θεόδουλου

63. ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

Εκλογική Περιφέρεια Νέας Αλικαρνασσού

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (αλφαβητικά)

1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

2. ΓΚΟΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Θεοδώρου

3. ΚΛΑΔΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Κωνσταντίνου

4. ΛΕΜΟΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Νικολάου

5. ΣΩΜΑΡΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του Δημητρίου

6. ΧΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

Εκλογική Περιφέρεια Παλιανής

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (αλφαβητικά)

1. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

2. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Τεμένους

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (αλφαβητικά)

1. ΞΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Δημητρίου

Τα σχόλια είναι κλειστά.