Όλα τα Νέα

LIVE Λεπτό Προς Λεπτό:Α.Ο.Επισκοπής-Παλληξουριακός Β΄ Φάση Κυπέλλου Ελλάδος (Κυριακή 9/9 ΩΡΑ 16.00 UPD)

4.828

Λεπτό προς Λεπτό

Θα σας μεταφέρουμε μέσα από αυτό το άρθρο Λεπτό προς Λεπτό από πολύ νωρίς το μεσημέρι της Κυριακής 9/9 από το Γήπεδο Θ.Βαρδινογιάννης της Επισκοπής,τον αγώνα της Β΄ Φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος ανάμεσα σε Α.Ο.Επισκοπής-Παλληξουριακός.

Ανανεώνετε Αυτόματα

Α.Ο.Επισκοπής-Παλληξουριακος 4-0 (30΄Μπαγκουρά)(48΄Τζορνταν)(71΄Κατσικοκερης)(81΄Ματαραγκασι Ερι)

Ευχαριστούμε που μεινατε κοντα μας να εχετε ενα καλο απογευμα

Ανετη  νίκη με 4-0 για την ομαδα της Επισκοπής.

Τέλος παιχνιδιου μεγαλή προκριση για την Επισκοπή που θα αντιμετωπίσει την  επομενη Κυριακή την Κερκυρα

90+1΄Πεσμενος στον αγωνιστικο χωρο ο Σεχου

Μπήκαμε στις καθυστερησει φαουλ σε καλο σημειο για την Επισκοπή,εκετελεσε Σωπασης και περασε λιγο αουτ

Συμπληρώσαμε 90 λεπτα παιχνιδιού

81΄Γκολ 4-0 για την Επισκοπή με τον Έρι Ματαραγκάσι μια σεντρα από τα δεξια μπηκε στη πορεια της μπαλασ ο Ματαραγκασι και εστειλε τη μπαλα στα διχτυα

Συμπληρωσαμε 80 λεπτα παιχνιδιου 3-0 κερδιζει η Επισκοπή

76΄Αλλαγη για τον Παλληξουριακό Βγαινει ο Αντωνατος Σ. και περασε ο Λουκ’ερης

75΄ατομικη προσπαθεια Σωπαση που σουταερει με το αριστερο και περναει πάνω απο τα δοκαρια του Παλληξουριακού

Η Επισκοπή αγκαλιαζει την προκριση για τη Γ΄Φαση του Κυπέλλου Ελλάδος που θα αντιμετωπίσει την Κερκυρα την επόμενη Κυριακή

71΄ Γκολ 3-0 με τον Κατσικοκερη για την Επισκοπή

67΄Αντεπιθεση για την Επισκοπή με τον Σουμπασακη απο δεξια να βγαζει για τον Κατσικοκερη που σουταρει απο το υψος της νμεγαλης περιοχής και να περναει πάνω απο ταδοκαρια.

65΄Σουτ Σουμπασακη στα χερια του Σκαντζουρακη

64΄Αλλαγη για την Επισκοπή βγαινει ο Τζορνταν και περναει ο Σωπασης

63΄Πεσμενος στον Αγωνιστικο χωρο ο Τζορνταν που δεχεται την πρωτες βοηθειες

60΄Κιτρινη στο Μαρκατο για φαουλ πανω στοΜαταραγκασι

57΄Σεντρα απο αριστερα για το Παλληξουριακό μαζευει ο Κελαιδης

56΄αΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟ πΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΌ ΒΓΉΚΕ Ο Μαρκατος και μπάινει ο Μπαλασκας.

Αλλαγη στην αναπαυλα για την Επισκοπή όπου εχει βγει ο Πήλιος και εχει περασει ο Ερι Ματαραγκασι

50  Λεπτα στο παιχνιδι εχει μπει δυνατα η Επισκοπή χανοντας αλλη μια ευκαιρια σε σουτ τζορνταν μετα απο χτυπημα  φαουλ

Πολυ όμορφη πάσα από τον Κεσίδη μπήκε στη πορεια της μπάλας ο Τζορνταν βρέθηκε τετ-α-τετ με τον Σκαντζουράκη σουταρε και εστειλε τη μπαλα στα διχτυα γράφωντας το 2-0

48΄Γκολ 2-0 για την Επισκοπή με τον Τζορνταν

46΄Έναρξη στο δευτερο μερος

Σε 10΄λεπτα θα ειμαστε ξανα μαζι σας για το δευτερο ημιχρονο

Τέλος πρωτου ημιχρονου 1-0 η Επισκοπή με γκολ του Μπαγκουρά από το 30΄

45+1΄Συρτη σεντρα Πήλιου τσιμπαει τη μπαλα ο Κατσικολκερης στα χερια του Σκαντζουρακη

Καθυστερησει πρωτου ημιχρονου με την Επισκοπή να προηγειται με 1-0

Συμπληρωσαμε το πρωτο 45λεπτο στο γήπεδο της Επισκοπής

Κιτρινη καρτα για διαμαρτυρια στον Μπρατι

42΄Σκληρο μαρκαρισμα από τον Αντωνατο που δεχεται και την κιτρινη καρτα πάνω στον Μποτωνακη

40 λεπτα  παιχνιδιου 1-0 η Επισκοπή από το 30 με τον Μπαγκουρά.

38 Ο Τζορνταν σουταρει απο αριστερα λιγο εξω απο τα δοκαρια του Σκαντζουρακη

36΄Συστασεις από τον διαιτητη της συναντησης κ.Βισκαδουρο προς τον πάγκο της ομάδας του Ληξουρίου

Ωραιο γκολ από τον Μουσταφά Μπαγκουρά,πολύ καλές οι εκτελέσεις του σε όλα τα φάουλ

32΄Καλο σουτ απο Τζορνταν διωχνει ο Σκαντζουρακης

30΄Γκολ με Μπαγκουρα με χτυπημα φαουλ απο αριστερα 1-0 για την Επισκοπή

29΄Κατσικοκερης απο αριστερα μπαινει στη περιοχη αλλά κοβεται απο αμυντικους πριν σουταρει

26΄Γυριζει την μπάλα ο Πήλιος απο τα δεξια στη μεγαλη περιοχη περναει από ολους καταληγει σε ποδια αμυντικού του Παλληξουριακού που  κανει φαουλ ο Σερβιλακης και τελειωνει η φαση

Καλη κυκλοφορια μπαλας απο την Επισκοπή,ο Παλληξουριακος στο μισο γηπεδο και προσπαθει με αντεπιθεσεις.

Συμπληρωσαμε 20 Λεπτα στο παιχνιδι

18΄Καλη φαση για την Επισκοπή σεντρα απο τα αριστερα στο δευτερο δοκαρι ο Τζορνταν σουταρει πάνω απο τα δοκαρια του Σκαμαντζουρακη.

16΄Σκληρο μαρκαρισμα πανω στο Μπαγκουρα εξω απο τη περιοχη του Παλληξουριακου παιζετε λέει ο κ.Βισκαδουρος,όπου βγαινει στην αντεπιθεση ο Παλληξουριακος με τον Αντωνατος αλλα προλαβαινει ο Μποτωνακης και γυριζει στο Κελαιδη

Αρκετος κοσμος στο γηπεδο Θ.Βαρδινογιαννης της Επισκοπής για να παρακολουθησει το ματς

12΄Λεπτα παιχνιδιου Α.Ο.Επισκοπής-Παλληξουριακος 0-0

10΄Κορνερ για την Επισκοπή όπου διωχνει με υπερενταση ο γκολκιπερ του Παλληξουριακου

9΄Πρωτη κιτρινη καρτα στο ματς στον Σιναι για σκληρο μαρκαρισμα στον Κατσικοκέρη

Με μπλε εμφανιση η Επισκοπή Κόκκινη φανελα ασπρο σορτσακι ο Παλληξουριακος

4΄Καλη φάση για το Παλληξουριακο η μπαλα περναει διπλα απο τα δοκαρια του Κελαιδη.

2΄Πασα Τζορνταν σε Κατσικοκερη αλλα ο τελευταιος βρισκεται σε θεση οφσαιντ

1΄Η Επισκοπή στη σεντρα με τον Κατσικοκέτη

Ολα ετοιμα για την εναρξη τουματς

Τωρα βγαινουν οι δυο ομαδες με το διαιτητικο τριο

Σε περιπου 7 λεπτα θα ξεκινησει το ματς

Διαιτητης της αναμετρησης ειναι ο κ.Βισκαδουρος με βοηθούς τους Γαρεφαλάκης και Δασκαλακη Αντωνη του συνδεσμου Ηρακλείου