Όλα τα Νέα

Μεγάλο διπλό για Επισκοπή και ΣΥΝΚΑ-Αποτελέσματα 4ης αγωνιστικής 5ου ομίλου Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

383

Μεγάλη νίκη για την Επισκοπή στη Σαλαμίνα με τον Αμπελακιακό

Με το διπλό της νίκης στις αποσκευές της επιστρέφει η Επισκοπή στο Ρέθυμνο,όπου κέρδισε με το ευρύ 4-1 τον Αμπελακιακό στη Σαλαμίνα.Στο 4ο λεπτό της συνάντησης ο Κούρτι άνοιξε το σκορ,για να διπλασιάσει ο Κατσικοκέρης τα τέρματα για την ομάδα του στο 14ό λεπτό.

Στο 31 ο Λέκκας μείωσε σε 1-2 για τον Αμπελακιακό,όπου ήταν και σκορ ημιχρόνου.ο Χαλκιαδάκης στο 75 με ένα ωραιο σουτ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα γράφοντας το 1-3,και στο 84 ο Πήλιος έγραψε το 1-4 που ήταν και το τελικό σκορ του παιχνιδιού.

Το Συνκα πέρασε από την Προοδευτική κερδίζοντας με 1-2,ενώ το Κρητικό ντέρμπι ανάμεσα σε Γιούχτα-Ο.Φ.Ι. έληξε ισόπαλο 0-0.