Όλα τα Νέα

O Tαμουρατζής στο Επισκοπή-ΠΟΑ ο Αλιάγας στο Αχαρναικός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ/Οι διαιτητές της 1ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος

52

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των αγώνων για την 1η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας.

Η ΕΠΟ προχώρησε στον ορισμό των διαιτητών για τις συγκεκριμένες αναμετρήσεις, ενώ, παράλληλα, ανέβαλε τα παιχνίδια της Καλαμάτας και του Αιολικού εν αναμονή των οριστικών αποφάσεων για τις ομάδες που θα καλύψουν τις δύο κενές θέσεις στη Football League.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Μ. Αλέξανδρος Ιάσμου – Πανδραμαϊκός (25/8, 17:00, Δημ. Ιάσμου): Τσιάρας (Καβάλας), Καρασαββίδης (Καβάλας), Ζαχαριάς (Καβάλας).

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αετός Οφρυνίου (25/8, 17:00, Δημ. Καππαδοκίας): Κακουλίδης (Θράκης), Δημητριάδης (Θράκης), Καρακασίδης (Θράκης).

Πανσερραϊκός – Ορφέας Ξάνθης (25/8, 17:00, Δημ. Σερρών): Τακίδης (Κιλκίς), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς), Ιωαννίδης (Κιλκίς).

ΠΑΟΝΕ Επταλόφου – ΑΕ Καρίτσας (25/8, 17:00, Δημ. Κιλκίς): Μιχούλιας (Μακεδονίας), Ανδρέου (Μακεδονίας), Παπαδοπούλου (Μακεδονίας).

Μακεδονικός Φούφα – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας (25/8, 17:00, Δημ. Πτολεμαΐδας): Σιδηρόπουλος (Πέλλας), Ταγκαλίδης (Πέλλας), Αρέστης (Πέλλας).

Εδεσσαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης (25/8, 17:00, Δημ. Έδεσσας): Πολυχρονίου (Καστοριάς), Πρεσπάρης (Καστοριάς), Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς).

ΠΟ Ελασσόνας – Σούλι Παραμυθιάς (25/8, 17:00, Δημ. Ελασσόνας): Λεωνίδας Στ. (Τρικάλων), Λεωνίδας Κ. (Τρικάλων), Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων).

Αταλάντη – ΑΣ Μετέωρα (25/8, 17:00, Δημ. Αταλάντης): Πόγκας (Εύβοιας), Τσιφλάκος (Εύβοιας), Κελεπούρης (Εύβοιας).

Θιναλιακός – Ποταμιά (25/8, 16:30, Δημ. Θιναλίων): Σιντόρης (Θεσπρωτίας), Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας), Ράπτης (Θεσπρωτίας).

Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΟ Σελλάνων (24/8, 17:00, Δημ. Λευκάδας): Κωστούλας (Άρτας), Μάνος (Άρτας), Νούσιας (Άρτας).

Απόλλων Ευπαλίου – Όμηρος Νεοχωρίου (25/8, 17:00, Δημ. Μαλαματών): Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας), Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας), Δοσκόρης (Φθιώτιδας).

Παλληξουριακός – Ξενοφών Κρεστενών (25/8, 16:00, Δημ. Αγ. Αντωνίου): Καλαμάρης (Αιτωλοακαρνανίας), Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας), Βασιλόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας).

Δόξα Άρτας – Ζάκυνθος (28/8, 16:00, Δημ. Άρτας): Χουλιάρας (Πρέβεζας), Κέφης (Πρέβεζας), Ντομάρης (Πρέβεζας).

ΑΟ Υπάτου – Παναργειακός (28/8, 17:00): Στάμος (Αθηνών), Τσολακίδης (Αθηνών), Γενναίος (Αθηνών).

ΠΑΣ Κόρινθος – ΑΣ Λεωνίδιο (25/8, 17:00, Δημ. Συνοικισμού): Φωκάς (Αχαΐας), Ανδριανός (Αχαΐας), Ζούλης (Αχαΐας).

ΑΕ Πελλάνας Καστορείου – Ατρόμητος Αγ. Γεωργίου (25/8, 16:00, Δημ. Σπάρτης): Αυγερινός (Αρκαδίας), Τσούκας (Αρκαδίας), Σταματόπουλος (Αρκαδίας).

ΑΟ Νέας Αρτάκης – Εθνικός Πειραιώς (25/8, 17:00, Δημ. Νέας Αρτάκης): Ξηρογιάννης (Βοιωτίας), Σοφός (Βοιωτίας), Καλαμπούκας (Βοιωτίας).

ΑΟ Επισκοπής – Ατσαλένιος (25/8, 17:00, Δημ. Γάλλου): Ταμπουρατζής (Λασιθίου), Καφεσάκης (Λασιθίου), Φραγκιαδάκης (Λασιθίου).

Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός (28/8, 17:00, Δημ. Θήρας): Ζαχαρόπουλος (Ανατολικής Αττικής), Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής), Κακάνης (Ανατολικής Αττικής).

Αχαρναϊκός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ (25/8, 17:00, Δημ. Αχαρνών): Αλιάγας (Δυτικής Αττικής), Καντανολέων (Δυτικής Αττικής), Παύλος (Δυτικής Αττικής).