Όλα τα Νέα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας Κυριακή 10/11/2019

163
COSMOTE SPORT 7

Αυστραλία – Γαλλία
Fed Cup by BNP Paribas

07:00
ΕΡΤ SPORTS

37ος Μαραθώνιος Αθήνας – O Αυθεντικός
Μαραθώνιος

08:00
ΕΡΤ SPORTS

Δράμα – Α.Ο. Φαίακας
Χάντμπολ

13:00
COSMOTE SPORT 2

Μαγιόρκα – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
NOVASPORTS 3

Άγιαξ – Ουτρέχτη
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:15
COSMOTE SPORT 4

Ομπραντόιρο – Μπασκόνια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
NOVASPORTS 2

Κάλιαρι – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 4

Κάρντιφ – Μπρίστολ Σίτι
Championship Αγγλίας

14:00
COSMOTE SPORT 5

Φενέρμπαχτσε – Μπεσίκτας
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

14:15
COSMOTE SPORT 8

Νυρεμβέργη – Αρμίνια Μπίλεφελντ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:30
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ – Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ SPORTS

Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς
Σούπερ Λιγκ 2

14:45
NOVASPORTS 1

Άρης – Αστέρας Τρίπολης
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Αιγάλεω – Ιωνικός
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 9

Μπιλμπάο – Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
NOVASPORTS 3

Βίλεμ – Αϊντχόφεν
Super League

15:30
COSMOTE SPORT 2

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Γουλβς – Άστον Βίλα
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 24

Ουντινέζε – ΣΠΑΛ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

Σαμπντόρια – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5

Λάτσιο – Λέτσε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 6

Νόβακ Τζόκοβιτς – Ματέο Μπερετίνι
Τένις

16:00
EUROSPORT 2

Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη
Ποδηλασία

16:25
COSMOTE SPORT 4

Γκαζιαντέπ – Αναντολού Εφές
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

16:30
COSMOTE SPORT 3

Βόλφσμπουργκ – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ SPORTS

Ξάνθη – Πανιώνιος
Super League

17:00
COSMOTE SPORT 5

Ατλέτικο Μαδρίτης – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 8

Φλένσμπουργκ – Γκέπινγκεν
Χάντμπολ

17:00
NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός – Ατρόμητος
Super League

17:15
ΕΡΤ1

Προμηθέας Πάτρας – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Κύπελλο Ελλάδος-Μπάσκετ

17:15
COSMOTE SPORT 9

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λοκομοτίβ Κουμπάν
VTB United League

18:00
NOVASPORTS 3

Μονπελιέ – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:05
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 3

Φράιμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 4

Πάρμα – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 1

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 7

Ρεάλ Μαδρίτης – Μάλαγα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
ΕΡΤ SPORTS

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Βόλεϊ Γυναικών

19:30
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε – Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 8

Κίελο – Πόρτο
Χάντμπολ

20:00
COSMOTE SPORT 9

Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπελενένσες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:30
NOVASPORTS 2

Γιουβέντους – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 6

Ρότζερ Φέντερερ – Ντόμινικ Τιέμ
Τένις

22:00
COSMOTE SPORT 2

Μπέτις – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3

Μάρσεϊγ – Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4

Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Ντένβερ Νάγκετς
NBA

22:30
COSMOTE SPORT 3

Μποαβίστα – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

23:00