Οι επτά εναπομείναντες αγωνιστικές στον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικής

Όλες οι αγωνιστικές για την ολοκλήρωση του πρωταθλήματος

Επτά αγωνιστικές για να ολοκληρωθεί το πρωτάθλημα στον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικής όπου η βαθμολογία έχει πάρει “φωτιά” τόσο στην κορυφή αλλά τόσο και στην ουρά του βαθμολογικού πίνακα

Αναλυτικά και οι επτά αγωνιστικές

20η αγωνιστική 

Κυριακή 24/2/2019 ΩΡΑ 15.00

Δημ.Καντάνου Παλαιόχωρα– Ατρόμητος Πειραιά 

ΔΑΚ Γάλλου Επισκοπή– ΠΟΑ 

Δημ.Νεαπόλεως Ιωνικός– ΟΦΙ 

Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη  Εθνικός – ΣΥΝΚΑ

Γηπ.Νεάπολης ΑΕ Νεάπολης– Προοδευτική 

Δημ.Σαλαμίνας ΑμπελακιακόςΓιούχτας  

Ρεπό: Κερατσίνι

21η αγωνιστική 

Κυριακή 3/3/2019 ΩΡΑ 15.00

Δημ.Γηπ.Μελισουργού  Ατρόμητος Πειραιά– ΠΟΑ 

Βουζουνεράκειο ΟΦΙ– Παλαιόχωρα 

Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑ– Επισκοπή 

Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής ΠροοδευτικήΙωνικός 

Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας – Εθνικός

Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας Κερατσίνι– Αμπελακιακός 

Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

 

22η αγωνιστική 

Κυριακή 17/3/2019 ΩΡΑ 15.00

Βουζουνεράκειο ΟΦΙΑτρόμητος Πειραιά  

Γηπ.Ατσαλένιου ΠΟΑ– ΣΥΝΚΑ 

Δημ.Καντάνου Παλαιόχωρα– Προοδευτική 

ΔΑΚ Γάλλου  Επισκοπή– Γιούχτας 

Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη Εθνικός– Κερατσίνι 

Δημ.Σαλαμίνας Αμπελακιακός– ΑΕ Νεάπολης 

Ρεπό: Ιωνικός

23η αγωνιστική 

Κυριακή 24/3/2019 ΩΡΑ 15.00

Δημ.Γηπ.Μελισουργού Ατρόμητος Πειραιά– ΣΥΝΚΑ 

Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική– ΟΦΙ 

Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας– ΠΟΑ 

Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας ΚερατσίνιΕπισκοπή  

Δημ.Σαλαμίνας Αμπελακιακός– Ιωνικός 

Γηπ.Νεάπολης ΑΕ ΝεάποληςΕθνικός  

Ρεπό: Παλαιόχωρα

24η αγωνιστική 

Κυριακή 31/3/2019 ΩΡΑ 15.00

Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική– Ατρόμητος Πειραιά 

Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑΓιούχτας  

Γηπ.Ατσαλένιου ΠΟΑΚερατσίνι  

Δημ.Καντάνου ΠαλαιόχωραΑμπελακιακός  

ΔΑΚ Γάλλου ΕπισκοπήΑΕ Νεάπολης  

Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη ΕθνικόςΙωνικός  

Ρεπό: ΟΦΙ

25η αγωνιστική 

Κυριακή 7/4/2019 ΩΡΑ 16.00

Δημ.Γηπ.Μελισουργού Ατρόμητος Πειραιά– Γιούχτας 

Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας ΚερατσίνιΣΥΝΚΑ 

Δημ.Σαλαμίνας Αμπελακιακός– ΟΦΙ

Γηπ.Νεάπολης ΑΕ Νεάπολης– ΠΟΑ 

Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη Εθνικός– Παλαιόχωρα 

Δημ.Νεαπόλεως ΙωνικόςΕπισκοπή  

Ρεπό: Προοδευτική

 

26η αγωνιστική 

Κυριακή 14/4/2019 ΩΡΑ 16.00

Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας– Κερατσίνι 

Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής ΠροοδευτικήΑμπελακιακός  

Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑ– ΑΕ Νεάπολης 

Βουζουνεράκειο ΟΦΙ– Εθνικός 

Γηπ.Ατσαλένιου ΠΟΑΙωνικός  

ΔΑΚ Γάλλου Επισκοπή– Παλαιόχωρα 

Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

Τα σχόλια είναι κλειστά.