Όλα τα Νέα

Οι σκόρερ του 2ου ομίλου της Γ΄Εθνικής-23η αγωνιστική

120

Ο πίνακας των σκόρερ στον 2ο όμιλο της Γ΄Εθνικής κατηγορίας

Αναλυτικά ο πίνακας των σκόρερ του 2ου ομίλου της Γ΄Εθνικής κατηγορίας μέχρι την 23η αγωνιστική.
Aναλυτικά όλοι οι σκόρερ 
12 γκολ
Κωστούλας (Αλμωπός)
(2) Γκέσιος (Σαρακηνοί)
10 γκολ
Τσουκάνης (Μακεδονικός)
Πέττας (Αλμωπός)
Παπαποστόλου (Αγ.Αστέρας)
8 γκολ
Χαρίσης (Μηχανιώνα)
7 γκολ
Λαμπίρης (Αγκαθιά)
6 γκολ
Ξανθόπουλος (Ν.Καλλικράτεια)
Τότσκα (Ν.Καλλικράτεια)
Κράββαρης,Μαυρομάτης (Θερμαϊκός)
Ρωμαίος (Φλώρινα)
5 γκολ
Παρσόπουλος (Τρίκαλα)
Μάνιος, Πούπης (Εδεσσαικός)
Μεντής (Αλμωπός)
Στεφανίδης (Γιαννιτσά)
4 γκολ
Καραγιάννης (Αγκαθιά)
Μπικιάρης Ρ. (Θερμαϊκός)
Αβραμόπουλος (Τρίκαλα)
Μητρεβόλης (Φλώρινα)
Παπουτσίδης (Εδεσσαϊκός)
3 γκολ
Αγγελούδης (Γιαννιτσά)
Βουτσιάς (Γιαννιτσά)
Σούκιας (Γιαννιτσά)
Χατζής (Γιαννιτσά)
Αχαλινόπουλος (Θερμαϊκός)
Κουκουλέκης (Ν.Καλλικράτεια)
Δαγκούλης (Ν.Καλλικράτεια)
Κατσιάκης (Αγ.Αστέρας)
Λαφαζανίδης,Κυζιρίδης,(Σαρακηνοί)
Κωνσταντινίδης (Μακεδονικός)
Μυλωνάς (Εδεσσαϊκός)
Ξανθόπουλος (Μηχανιώνα)
2 γκολ
Ντόγος,Νικολίτσας Τζιμογιάννης (Αλμωπός)
Μπαρντούσι,Πολυζωίδης,Χατζηκωνσταντίνου,Σάββας (Μακεδονικός)
Κράτσιος Α.,Κοκοβίδης,Σαββόπουλος (Μεσοποταμία)
Λεζάκης (Φλώρινα)
Πολυζάς (Ν.Καλλικράτεια)
Δημητρακόπουλος ,Κωσταντίνου,Βασαίτης,Κακουλίδης (Μηχανιώνα)
Ανδρεάκος (Θερμαικός)
Θωμάς Ελ., (Σαρακηνοί)
Λίτσι (Τρίκαλα)
Παντελίδης (Εδεσσαικός)
Τσιούχας (Αγκαθιά)
Κουτσικοβαγγέλης,Φούσκας, (Αγ.Αστέρας)
1 γκολ
Μαγγίζης,Ξόμπλιος,Στογιαννίδης,Ναουμίδης,Προκοπίου ,Γουόρντεν  (Αλμωπός)
Καράμπελας (Μακεδονικός)
Μιχαηλίδης, Γιαννούσης, Τραχανάς ,Αζούδης,Βασαιτης, (Μηχανιώνα)
Μπικιάρης Ν ,Αγγελίδης,Τρόκας,Ράντζα, Μουζάκης, Μαλλιώτας, Δοξάκης, (Θερμαικός)
Ευθυμιάδης,Γιαλαμούδης ,Ταουσάνης, Καραμπάς, Χιντασέλι,Ζήσης,Γαρύφαλλος, (Γιαννιτσά)
Χατζόπουλος (Τρίκαλα)
Δουλγέρης,Χατζηιγνατιάδης,Κύρκου ,Σουλίδης (Ν.Καλλικράτεια)
Πασσαλής, Τσολακίδης,Καρατζαογλου,(Εδεσσαικός)
Προβατίδης, Καλίδης, Αβραμίδης, Καλλίνης, (Αγ.Αστέρας)
Ανδριόπουλος ,Μούδιος,Μητσιούδης, Γουνόπουλος (Αγκαθιά)
Ντόλιας (Σειρήνα)
Καραμανίδης Λ ,Βασιλειάδης (Μεσοποταμία)
Γιαγκουλίδης, Γιώσης,Ποντίκης, (Φλώρινα)
Ιωαννου (Θύελλα Σαρακήνων)