Όλα τα Νέα

Όλο το πρόγραμμα οι ορισμοί γηπέδων και οι ημερομηνίες στον 5ο Όμιλο της Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

211

Ο Ορισμός γηπέδων, οι ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων,στον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικής,όπως ανακοινώθηκε από την ΕΠΟ

Για πρώτη φορά φέτος το πρόγραμμα της Γ΄ Εθνικής ανακοινώνεται σε πλήρη ανάπτυξη   ημερομηνίες αγωνιστικών, ώρες ενάρξεως αγώνων και έδρες αγώνων για το σύνολο της αγωνιστικής περιόδου, προ της ενάρξεως του πρωταθλήματος.

Με τον τρόπο αυτό διευκολύνεται η διαδικασία έκδοσης άδειας διεξαγωγής των αγώνων από τις οικείες Περιφέρειες για το σύνολο των συμμετεχόντων σωματείων,όπως αναφέρει στην ανακοίνωση της η ΕΠΟ.Η έναρξη του πρωταθλήματος έχει οριστεί για την 30η Σεπτεμβρίου 2018.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα οι ημερομηνίες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

1η Αγωνιστική 

Κυριακή 30/9/2018 ΩΡΑ 16.00

Δημ.Γηπ.Μελισουργού Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι
Γηπ.Νεάπολης ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας
Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη Εθνικός Πειραιά – Προοδευτική
Δημ.Νεαπόλεως Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης ΑΟ Επισκοπής – ΟΦ Ιεράπετρα
Δημ.Καντάνου ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος
Ρεπό: Αμπελακιακός

2η αγωνιστική 

Κυριακή 7/10/2018 ΩΡΑ 16.00

Δημ.Σαλαμίνας Αμπελακιακός – Ατρόμητος Πειραιά
Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας Κερατσίνι – ΑΕ Νεάπολης
Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας – Ιωνικός
Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική – Επισκοπή
Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑ – Παλαιόχωρα
Γηπ.Νεάπολης ΟΦΙ – ΠΟΑ
Ρεπό: Εθνικός

3η αγωνιστική 

Κυριακή 14/10/2018 ΩΡΑ 16.00

Δημ.Γηπ.Μελισουργού Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης
Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη Εθνικός – Αμπελακιακός
Δημ.Νεαπόλεως Ιωνικός – Κερατσίνι
Δημ.Καντάνου Παλαιόχωρα – Γιούχτας
Γηπ.Ατσαλένιου ΠΟΑ – Προοδευτική
Γηπ.Νεάπολης ΟΦΙ – ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: Επισκοπή

4η αγωνιστική 

Κυριακή 21/10/2018 ΩΡΑ 16.00

Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά
Γηπ.Νεάπολης ΑΕ Νεάπολης – Ιωνικός
Δημ.Σαλαμίνας  Αμπελακιακός – Επισκοπή
Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας Κερατσίνι – Παλαιόχωρα
Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας – ΟΦΙ
Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική – ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: ΠΟΑ

5η αγωνιστική 

Κυριακή 27/10/2018 ΩΡΑ 16.00

Δημ.Γηπ.Μελισουργού Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός
Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπή – Εθνικός
Δημ.Καντάνου  Παλαιόχωρα – ΑΕ Νεάπολης
Γηπ.Ατσαλένιου ΠΟΑ – Αμπελακιακός
Γηπ.Νεάπολης ΟΦΙ – Κερατσίνι
Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική – Γιούχτας
Ρεπό: ΣΥΝΚΑ

6η αγωνιστική 

Κυριακή 4/11/2018 ΩΡΑ 15.00

Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπή – Ατρόμητος Πειραιά
Δημ.Νεαπόλεως Ιωνικός – Παλαιόχωρα
Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη  Εθνικός – ΠΟΑ
Γηπ.Νεάπολης  ΑΕ Νεάπολης – ΟΦΙ
Δημ.Σαλαμίνας Αμπελακιακός – ΣΥΝΚΑ
Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας  Κερατσίνι – Προοδευτική
Ρεπό: Γιούχτας

7η αγωνιστική 

Κυριακή 11/11/2018 ΩΡΑ 15.00

Δημ.Γηπ.Μελισουργού  Ατρόμητος Πειραιά – Παλαιόχωρα
Γηπ.Ατσαλένιου ΠΟΑ – Επισκοπή
Γηπ.Νεάπολης ΟΦΙ – Ιωνικός
Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑ – Εθνικός
Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική – ΑΕ Νεάπολης
Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας – Αμπελακιακός
Ρεπό: Κερατσίνι

8η αγωνιστική 

Κυριακή 18/11/2018 ΩΡΑ 15.00

Γηπ.Ατσαλένιου ΠΟΑ – Ατρόμητος Πειραιά
Δημ.Καντάνου Παλαιόχωρα – ΟΦΙ
Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπή – ΣΥΝΚΑ
Δημ.Νεαπόλεως Ιωνικός – Προοδευτική
Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη Εθνικός – Γιούχτας
Δημ.Σαλαμίνας Αμπελακιακός – Κερατσίνι
Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

9η αγωνιστική

Κυριακή 25/11/2018 ΩΡΑ 15.00

Δημ.Γηπ.Μελισουργού Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦΙ
Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑ – ΠΟΑ
Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική – Παλαιόχωρα
Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας – Επισκοπή
Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας Κερατσίνι – Εθνικός
Γηπ.Νεάπολης ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός
Ρεπό: Ιωνικός

10η αγωνιστική 

Κυριακή 2/12/2018 ΩΡΑ 15.00

Γηπ.Μουρνιών  ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά
Γηπ.Νεάπολης ΟΦΙ – Προοδευτική
Γηπ.Ατσαλένιου ΠΟΑ – Γιούχτας
Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπή – Κερατσίνι
Δημ.Νεαπόλεως Ιωνικός – Αμπελακιακός
Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη Εθνικός – ΑΕ Νεάπολης
Ρεπό: Παλαιόχωρα

11η αγωνιστική 

Κυριακή 9/12/2018 ΩΡΑ 15.00

Δημ.Γηπ.Μελισουργού Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική
Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας – ΣΥΝΚΑ
Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας Κερατσίνι – ΠΟΑ
Δημ.Σαλαμίνας Αμπελακιακός – Παλαιόχωρα
Γηπ.Νεάπολης ΑΕ Νεάπολης – Επισκοπή
Δημ.Νεαπόλεως Ιωνικός – Εθνικός
Ρεπό: ΟΦΙ

12η αγωνιστική

Κυριακή 16/12/2018 ΩΡΑ 15.00

Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά
Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑ – Κερατσίνι
Γηπ.Νεάπολης ΟΦΙ– Αμπελακιακός
Γηπ.Ατσαλένιου ΠΟΑ – ΑΕ Νεάπολης
Δημ.Καντάνου Παλαιόχωρα – Εθνικός
Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπή – Ιωνικός
Ρεπό: Προοδευτική

13η αγωνιστική 

Κυριακή 6/1/2019 ΩΡΑ 15.00

Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας Κερατσίνι – Γιούχτας
Δημ.Σαλαμίνας Αμπελακιακός – Προοδευτική
Γηπ.Νεάπολης ΑΕ Νεάπολης – ΣΥΝΚΑ
Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη  Εθνικός – ΟΦΙ
Δημ.Νεαπόλεως Ιωνικός – ΠΟΑ
Δημ.Καντάνου Παλαιόχωρα – Επισκοπή
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

Β΄ΓΥΡΟΣ

14η Αγωνιστική 

Κυριακή 13/1/2019 ΩΡΑ 15.00

Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας ΑΠΟ Κερατσίνι– Ατρόμητος Πειραιά 

Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας– ΑΕ Νεάπολης 

Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική– Εθνικός Πειραιά 

Γηπ.Μουρνιών  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ– Ιωνικός 

Γηπ.Νεάπολης ΟΦ Ιεράπετρα– ΑΟ Επισκοπής 

Γηπ.Ατσαλένιου ΑτσαλένιοςΑΟ Παλαιόχωρας  

Ρεπό: Αμπελακιακός

15η Αγωνιστική 

Κυριακή 20/1/2019 ΩΡΑ 15.00

Δημ.Γηπ.Μελισουργού Ατρόμητος Πειραιά Αμπελακιακός 

Γηπ.Νεάπολης ΑΕ Νεάπολης– Κερατσίνι 

Δημ.Νεαπόλεως ΙωνικόςΓιούχτας  

Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης ΕπισκοπήΠροοδευτική  

Δημ.Καντάνου Παλαιόχωρα– ΣΥΝΚΑ 

Γηπ.Ατσαλένιου ΠΟΑΟΦΙ  

Ρεπό: Εθνικός

16η Αγωνιστική 

Κυριακή 27/1/2019 ΩΡΑ 15.00

Γηπ.Νεάπολης ΑΕ ΝεάποληςΑτρόμητος Πειραιά  

Δημ.Σαλαμίνας Αμπελακιακός– Εθνικός 

Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας Κερατσίνι– Ιωνικός 

Δημ.Στ.Αρχανών ΓιούχταςΠαλαιόχωρα 

Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής ΠροοδευτικήΠΟΑ  

Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑ– ΟΦΙ 

Ρεπό: Επισκοπή

17η Αγωνιστική 

Κυριακή 3/2/2019 ΩΡΑ 15.00

Δημ.Γηπ.Μελισουργού  Ατρόμητος  Πειραιά Εθνικός 

Δημ.Νεαπόλεως Ιωνικός ΑΕΝεάπολης 

Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης ΕπισκοπήΑμπελακιακός  

Δημ.Καντάνου Παλαιόχωρα – Κερατσίνι

Γηπ.Νεάπολης ΟΦΙ– Γιούχτας 

Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑΠροοδευτική  

Ρεπό: ΠΟΑ

18η αγωνιστική 

Κυριακή 10/2/2019 ΩΡΑ 15.00

Δημ.Νεαπόλεως Ιωνικός– Ατρόμητος Πειραιά 

Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη ΕθνικόςΕπισκοπή  

Γηπ.Νεάπολης ΑΕ Νεάπολης– Παλαιόχωρα 

Δημ.Σαλαμίνας Αμπελακιακός – ΠΟΑ

Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας Κερατσίνι– ΟΦΙ 

Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας– Προοδευτική 

Ρεπό: ΣΥΝΚΑ

19η αγωνιστική 

Κυριακή 17/2/2019 ΩΡΑ 15.00

Δημ.Γηπ.Μελισουργού Ατρόμητος ΠειραιάΕπισκοπή  

Δημ.Καντάνου Παλαιόχωρα– Ιωνικός 

Γηπ.Ατσαλένιου  ΠΟΑ– Εθνικός 

Γηπ.Νεάπολης ΟΦΙ– ΑΕ Νεάπολης 

Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑ– Αμπελακιακός 

Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής ΠροοδευτικήΚερατσίνι  

Ρεπό: Γιούχτας

20η αγωνιστική 

Κυριακή 24/2/2019 ΩΡΑ 15.00

Δημ.Καντάνου Παλαιόχωρα– Ατρόμητος Πειραιά 

Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπή– ΠΟΑ 

Δημ.Νεαπόλεως Ιωνικός– ΟΦΙ 

Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη  Εθνικός – ΣΥΝΚΑ

Γηπ.Νεάπολης ΑΕ Νεάπολης– Προοδευτική 

Δημ.Σαλαμίνας ΑμπελακιακόςΓιούχτας  

Ρεπό: Κερατσίνι

21η αγωνιστική 

Κυριακή 3/3/2019 ΩΡΑ 15.00

Δημ.Γηπ.Μελισουργού  Ατρόμητος Πειραιά– ΠΟΑ 

Γηπ.Νεάπολης ΟΦΙ– Παλαιόχωρα 

Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑ– Επισκοπή 

Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής ΠροοδευτικήΙωνικός 

Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας – Εθνικός

Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας Κερατσίνι– Αμπελακιακός 

Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

22η αγωνιστική 

Κυριακή 17/3/2019 ΩΡΑ 15.00

Γηπ.Νεάπολης ΟΦΙΑτρόμητος Πειραιά  

Γηπ.Ατσαλένιου ΠΟΑ– ΣΥΝΚΑ 

Δημ.Καντάνου Παλαιόχωρα– Προοδευτική 

Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης  Επισκοπή– Γιούχτας 

Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη Εθνικός– Κερατσίνι 

Δημ.Σαλαμίνας Αμπελακιακός– ΑΕ Νεάπολης 

Ρεπό: Ιωνικός

23η αγωνιστική 

Κυριακή 24/3/2019 ΩΡΑ 15.00

Δημ.Γηπ.Μελισουργού Ατρόμητος Πειραιά– ΣΥΝΚΑ 

Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική– ΟΦΙ 

Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας– ΠΟΑ 

Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας ΚερατσίνιΕπισκοπή  

Δημ.Σαλαμίνας Αμπελακιακός– Ιωνικός 

Γηπ.Νεάπολης ΑΕ ΝεάποληςΕθνικός  

Ρεπό: Παλαιόχωρα

24η αγωνιστική 

Κυριακή 31/3/2019 ΩΡΑ 15.00

Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική– Ατρόμητος Πειραιά 

Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑΓιούχτας  

Γηπ.Ατσαλένιου ΠΟΑΚερατσίνι  

Δημ.Καντάνου ΠαλαιόχωραΑμπελακιακός  

Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης ΕπισκοπήΑΕ Νεάπολης  

Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη ΕθνικόςΙωνικός  

Ρεπό: ΟΦΙ

25η αγωνιστική 

Κυριακή 7/4/2019 ΩΡΑ 16.00

Δημ.Γηπ.Μελισουργού Ατρόμητος Πειραιά– Γιούχτας 

Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας ΚερατσίνιΣΥΝΚΑ 

Δημ.Σαλαμίνας Αμπελακιακός– ΟΦΙ

Γηπ.Νεάπολης ΑΕ Νεάπολης– ΠΟΑ 

Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη Εθνικός– Παλαιόχωρα 

Δημ.Νεαπόλεως ΙωνικόςΕπισκοπή  

Ρεπό: Προοδευτική

 

26η αγωνιστική 

Κυριακή 14/4/2019 ΩΡΑ 16.00

Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας– Κερατσίνι 

Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής ΠροοδευτικήΑμπελακιακός  

Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑ– ΑΕ Νεάπολης 

Γηπ.Νεάπολης ΟΦΙ– Εθνικός 

Γηπ.Ατσαλένιου ΠΟΑΙωνικός  

Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπή– Παλαιόχωρα 

Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά