Όλα τα Νέα

Όλο το Πρόγραμμα της Α1 Κατηγορίας PWM MEDICAL Ηρακλείου

130

Πρόγραμμα Α1 Κατηγορίας PWM MEDICAL Ηρακλείου

Αναλυτικά το πρόγραμμα που προέκυψε μετά την κλήρωση της Πέμπτης 16 Αυγούστου,για την Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL Ηρακλείου

Αναλυτικά το πρόγραμμα 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ2 ΤΥΛΙΣΟΣ- ΑΕΚ
3Χ16 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ -ΠΟΡΟΣ
4Χ15 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ -ΡΩΜΑΝΟΣ
5Χ14 ΑΛΜΥΡΟΣ- ΓΟΡΤΥΣ
6Χ13 ΜΟΙΡΕΣ -ΠΑΝΟΜ
7Χ12 ΤΡΙΤΩΝΙΑ -ΑΟΤ
8Χ11 ΦΑΙΣΤΟΣ -ΜΙΝΩΙΚΗ
10Χ9 ΠΑΟΚ -ΖΑΡΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3×1 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ -ΤΥΛΙΣΟΣ
2×4 ΑΕΚ- ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
16×5 ΠΟΡΟΣ- ΑΛΜΥΡΟΣ
15×6 ΡΩΜΑΝΟΣ -ΜΟΙΡΕΣ
14×7 ΓΟΡΤΥΣ -ΤΡΙΤΩΝΙΑ
13×8 ΠΑΝΟΜ- ΦΑΙΣΤΟΣ
12×9 ΑΟΤ- ΖΑΡΟΣ
11×10 ΜΙΝΩΙΚΗ- ΠΑΟΚ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1×4 ΤΥΛΙΣΟΣ- ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
5×3 ΑΛΜΥΡΟΣ -ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
6×2 ΜΟΙΡΕΣ -ΑΕΚ
7×16 ΤΡΙΤΩΝΙΑ- ΠΟΡΟΣ
8×15 ΦΑΙΣΤΟΣ- ΡΩΜΑΝΟΣ
9×14 ΖΑΡΟΣ- ΓΟΡΤΥΣ
10×13 ΠΑΟΚ -ΠΑΝΟΜ
12×11 ΑΟΤ -ΜΙΝΩΙΚΗ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
5×1 ΑΛΜΥΡΟΣ- ΤΥΛΙΣΟΣ
4×6 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ- ΜΟΙΡΕΣ
3×7 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ- ΤΡΙΤΩΝΙΑ
2×8 ΑΕΚ -ΦΑΙΣΤΟΣ
16×9 ΠΟΡΟΣ- ΖΑΡΟΣ
15×10 ΡΩΜΑΝΟΣ- ΠΑΟΚ
14×11 ΓΟΡΤΥΣ -ΜΙΝΩΙΚΗ
13×12 ΠΑΝΟΜ- ΑΟΤ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1×6 ΤΥΛΙΣΟΣ- ΜΟΙΡΕΣ
7×5 ΤΡΙΤΩΝΙΑ- ΑΛΜΥΡΟΣ
8×4 ΦΑΙΣΤΟΣ- ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
9×3 ΖΑΡΟΣ- ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
10×2 ΠΑΟΚ -ΑΕΚ
11×16 ΜΙΝΩΙΚΗ -ΠΟΡΟΣ
12×15 ΑΟΤ- ΡΩΜΑΝΟΣ
14×13 ΓΟΡΤΥΣ- ΠΑΝΟΜ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
7×1 ΤΡΙΤΩΝΙΑ- ΤΥΛΙΣΟΣ
6×8 ΜΟΙΡΕΣ -ΦΑΙΣΤΟΣ
5×9 ΑΛΜΥΡΟΣ- ΖΑΡΟΣ
4×10 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ- ΠΑΟΚ
3×11 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ- ΜΙΝΩΙΚΗ
2×12 ΑΕΚ- ΑΟΤ
16×13 ΠΟΡΟΣ -ΠΑΝΟΜ
15×14 ΡΩΜΑΝΟΣ- ΓΟΡΤΥΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1×8 ΤΥΛΙΣΟΣ- ΦΑΙΣΤΟΣ
9×7 ΖΑΡΟΣ -ΤΡΙΤΩΝΙΑ
10×6 ΠΑΟΚ- ΜΟΙΡΕΣ
11×5 ΜΙΝΩΙΚΗ- ΑΛΜΥΡΟΣ
12×4 ΑΟΤ -ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
13×3 ΠΑΝΟΜ- ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
14×2 ΓΟΡΤΥΣ- ΑΕΚ
16×15 ΠΟΡΟΣ- ΡΩΜΑΝΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
9×1 ΖΑΡΟΣ- ΤΥΛΙΣΟΣ
8×10 ΦΑΙΣΤΟΣ -ΠΑΟΚ
7×11 ΤΡΙΤΩΝΙΑ -ΜΙΝΩΙΚΗ
6×12 ΜΟΙΡΕΣ -ΑΟΤ
5×13 ΑΛΜΥΡΟΣ- ΠΑΝΟΜ
4×14 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ- ΓΟΡΤΥΣ
3×15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ- ΡΩΜΑΝΟΣ
2×16 ΑΕΚ- ΠΟΡΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1×10 ΤΥΛΙΣΟΣ- ΠΑΟΚ
11×9 ΜΙΝΩΙΚΗ -ΖΑΡΟΣ
12×8 ΑΟΤ -ΦΑΙΣΤΟΣ
13×7 ΠΑΝΟΜ -ΤΡΙΤΩΝΙΑ
14×6 ΓΟΡΤΥΣ -ΜΟΙΡΕΣ
15×5 ΡΩΜΑΝΟΣ -ΑΛΜΥΡΟΣ
16×4 ΠΟΡΟΣ- ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
2×3 ΑΕΚ- ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11×1 ΜΙΝΩΙΚΗ- ΤΥΛΙΣΟΣ
10×12 ΠΑΟΚ- ΑΟΤ
9×13 ΖΑΡΟΣ- ΠΑΝΟΜ
8×14 ΦΑΙΣΤΟΣ -ΓΟΡΤΥΣ
7×15 ΤΡΙΤΩΝΙΑ -ΡΩΜΑΝΟΣ
6×16 ΜΟΙΡΕΣ- ΠΟΡΟΣ
5×2 ΑΛΜΥΡΟΣ- ΑΕΚ
4×3 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ- ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1×12 ΤΥΛΙΣΟΣ- ΑΟΤ
13×11 ΠΑΝΟΜ -ΜΙΝΩΙΚΗ
14×10 ΓΟΡΤΥΣ -ΠΑΟΚ
15×9 ΡΩΜΑΝΟΣ -ΖΑΡΟΣ
16×8 ΠΟΡΟΣ- ΦΑΙΣΤΟΣ
2×7 ΑΕΚ- ΤΡΙΤΩΝΙΑ
3×6 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ- ΜΟΙΡΕΣ
4×5 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ- ΑΛΜΥΡΟΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13×1 ΠΑΝΟΜ- ΤΥΛΙΣΟΣ
12×14 ΑΟΤ- ΓΟΡΤΥΣ
11×15 ΜΙΝΩΙΚΗ -ΡΩΜΑΝΟΣ
10×16 ΠΑΟΚ- ΠΟΡΟΣ
9×2 ΖΑΡΟΣ -ΑΕΚ
8×3 ΦΑΙΣΤΟΣ- ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
7×4 ΤΡΙΤΩΝΙΑ -ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
6×5 ΜΟΙΡΕΣ- ΑΛΜΥΡΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1×14 ΤΥΛΙΣΟΣ- ΓΟΡΤΥΣ
15×13 ΡΩΜΑΝΟΣ- ΠΑΝΟΜ
16×12 ΠΟΡΟΣ- ΑΟΤ
2×11 ΑΕΚ- ΜΙΝΩΙΚΗ
3×10 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ -ΠΑΟΚ
4×9 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ- ΖΑΡΟΣ
5×8 ΑΛΜΥΡΟΣ- ΦΑΙΣΤΟΣ
6×7 ΜΟΙΡΕΣ- ΤΡΙΤΩΝΙΑ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15×1 ΡΩΜΑΝΟΣ- ΤΥΛΙΣΟΣ
14×16 ΓΟΡΤΥΣ -ΠΟΡΟΣ
13×2 ΠΑΝΟΜ- ΑΕΚ
12×3 ΑΟΤ -ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
11×4 ΜΙΝΩΙΚΗ- ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
10×5 ΠΑΟΚ -ΑΛΜΥΡΟΣ
9×6 ΖΑΡΟΣ -ΜΟΙΡΕΣ
8×7 ΦΑΙΣΤΟΣ -ΤΡΙΤΩΝΙΑ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1×16 ΤΥΛΙΣΟΣ- ΠΟΡΟΣ
2×15 ΑΕΚ -ΡΩΜΑΝΟΣ
3×14 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ- ΓΟΡΤΥΣ
4×13 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ- ΠΑΝΟΜ
5×12 ΑΛΜΥΡΟΣ- ΑΟΤ
6×11 ΜΟΙΡΕΣ -ΜΙΝΩΙΚΗ
7×10 ΤΡΙΤΩΝΙΑ -ΠΑΟΚ
8×9 ΦΑΙΣΤΟΣ -ΖΑΡΟΣ