Όλα τα Νέα

Όλο το Πρόγραμμα της Α2 Κατηγορίας PWM MEDICAL Ηρακλείου

89

Πρόγραμμα Α2 Κατηγορίας PWM MEDICAL Ηρακλείου

Αναλυτικά το πρόγραμμα που προέκυψε μετά την κλήρωση της Πέμπτης 16 Αυγούστου,για την Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL Ηρακλείου

Αναλυτικά το πρόγραμμα 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ2 ΔΑΜΑΣΤΑ -ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
3Χ16 ΑΟΚ -ΕΛΠΙΔΕΣ
4Χ15 ΚΕΡΑΥΝΟΣ -ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
5Χ14 ΔΙΑΣ- ΓΟΥΒΕΣ
6Χ13 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ -ΑΣΗΜΙ
7Χ12 ΔΙΑΓΟΡΑΣ -ΛΙΝΤΟ
8Χ11 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
10Χ9 ΟΦΑ- ΡΟΥΒΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3×1 ΑΟΚ -ΔΑΜΑΣΤΑ
2×4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ
16×5 ΕΛΠΙΔΕΣ- ΔΙΑΣ
15×6 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ- ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
14×7 ΓΟΥΒΕΣ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ
13×8 ΑΣΗΜΙ- ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
12×9 ΛΙΝΤΟ -ΡΟΥΒΑΣ
11×10 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ- ΟΦΑ

3η ΑΓΩΝΙΣTΙΚΗ
1×4 ΔΑΜΑΣΤΑ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ
5×3 ΔΙΑΣ -ΑΟΚ
6×2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ -ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
7×16 ΔΙΑΓΟΡΑΣ- ΕΛΠΙΔΕΣ
8×15 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ- ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9×14 ΡΟΥΒΑΣ- ΓΟΥΒΕΣ
10×13 ΟΦΑ -ΑΣΗΜΙ
12×11 ΛΙΝΤΟ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

4η ΑΓΩΝΙΣTΙΚΗ
5×1 ΔΙΑΣ -ΔΑΜΑΣΤΑ
4×6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ- ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
3×7 ΑΟΚ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ
2×8 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ -ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
16×9 ΕΛΠΙΔΕΣ- ΡΟΥΒΑΣ
15×10 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ -ΟΦΑ
14×11 ΓΟΥΒΕΣ- ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
13×12 ΑΣΗΜΙ -ΛΙΝΤΟ

5η ΑΓΩΝΙΣTΙΚΗ
1×6 ΔΑΜΑΣΤΑ -ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
7×5 ΔΙΑΓΟΡΑΣ- ΔΙΑΣ
8×4 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ
9×3 ΡΟΥΒΑΣ- ΑΟΚ
10×2 ΟΦΑ ΗΡΑΚΛΗΣ -ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
11×16 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ- ΕΛΠΙΔΕΣ
12×15 ΛΙΝΤΟ -ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
14×13 ΓΟΥΒΕΣ -ΑΣΗΜΙ

6η ΑΓΩΝΙΣTΙΚΗ
7×1 ΔΙΑΓΟΡΑΣ- ΔΑΜΑΣΤΑ
6×8 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ -ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
5×9 ΔΙΑΣ- ΡΟΥΒΑΣ
4×10 ΚΕΡΑΥΝΟΣ -ΟΦΑ
3×11 ΑΟΚ- ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
2×12 ΗΡΑΚΛΗΣ- ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΛΙΝΤΟ
16×13 ΕΛΠΙΔΕΣ- ΑΣΗΜΙ
15×14 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ -ΓΟΥΒΕΣ

7η ΑΓΩΝΙΣTΙΚΗ
1×8 ΔΑΜΑΣΤΑ- ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
9×7 ΡΟΥΒΑΣ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ
10×6 ΟΦΑ -ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
11×5 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ- ΔΙΑΣ
12×4 ΛΙΝΤΟ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ
13×3 ΑΣΗΜΙ -ΑΟΚ
14×2 ΓΟΥΒΕΣ -ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
16×15 ΕΛΠΙΔΕΣ -ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣTΙΚΗ
9×1 ΡΟΥΒΑΣ -ΔΑΜΑΣΤΑ
8×10 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ- ΟΦΑ
7×11 ΔΙΑΓΟΡΑΣ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
6×12 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ -ΛΙΝΤΟ
5×13 ΔΙΑΣ- ΑΣΗΜΙ
4×14 ΚΕΡΑΥΝΟΣ -ΓΟΥΒΕΣ
3×15 ΑΟΚ -ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
2×16 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ- ΕΛΠΙΔΕΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1×10 ΔΑΜΑΣΤΑ- ΟΦΑ
11×9 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -ΡΟΥΒΑΣ
12×8 ΛΙΝΤΟ -ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
13×7 ΑΣΗΜΙ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ
14×6 ΓΟΥΒΕΣ -ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
15×5 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ- ΔΙΑΣ
16×4 ΕΛΠΙΔΕΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ
2×3 ΗΡΑΚΛΗΣ- ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΟΚ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11×1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -ΔΑΜΑΣΤΑ
10×12 ΟΦΑ- ΛΙΝΤΟ
9×13 ΡΟΥΒΑΣ- ΑΣΗΜΙ
8×14 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ -ΓΟΥΒΕΣ
7×15 ΔΙΑΓΟΡΑΣ -ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
6×16 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ- ΕΛΠΙΔΕΣ
5×2 ΔΙΑΣ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
4×3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ -ΑΟΚ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1×12 ΔΑΜΑΣΤΑ -ΛΙΝΤΟ
13×11 ΑΣΗΜΙ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
14×10 ΓΟΥΒΕΣ- ΟΦΑ
15×9 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ- ΡΟΥΒΑΣ
16×8 ΕΛΠΙΔΕΣ- ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
2×7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ
3×6 ΑΟΚ- ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
4×5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ -ΔΙΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13×1 ΑΣΗΜΙ -ΔΑΜΑΣΤΑ
12×14 ΛΙΝΤΟ- ΓΟΥΒΕΣ
11×15 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
10×16 ΟΦΑ- ΕΛΠΙΔΕΣ
9×2 ΡΟΥΒΑΣ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
8×3 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ- ΑΟΚ
7×4 ΔΙΑΓΟΡΑΣ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ
6×5 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΔΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1×14 ΔΑΜΑΣΤΑ -ΓΟΥΒΕΣ
15×13 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ- ΑΣΗΜΙ
16×12 ΕΛΠΙΔΕΣ- ΛΙΝΤΟ
2×11 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ- ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
3×10 ΑΟΚ -ΟΦΑ
4×9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ -ΡΟΥΒΑΣ
5×8 ΔΙΑΣ -ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
6×7 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15×1 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ -ΔΑΜΑΣΤΑ
14×16 ΓΟΥΒΕΣ- ΕΛΠΙΔΕΣ
13×2 ΑΣΗΜΙ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
12×3 ΛΙΝΤΟ -ΑΟΚ
11×4 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ
10×5 ΟΦΑ- ΔΙΑΣ
9×6 ΡΟΥΒΑΣ -ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
8×7 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1×16 ΔΑΜΑΣΤΑ- ΕΛΠΙΔΕΣ
2×15 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ- ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
3×14 ΑΟΚ- ΓΟΥΒΕΣ
4×13 ΚΕΡΑΥΝΟΣ -ΑΣΗΜΙ
5×12 ΔΙΑΣ- ΛΙΝΤΟ
6×11 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ- ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
7×10 ΔΙΑΓΟΡΑΣ- ΟΦΑ
8×9 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ -ΡΟΥΒΑΣ