Όλα τα Νέα

Το πρόγραμμα της Superleague μέχρι το τέλος

Διαβάστε πότε θα διεξαχθούν τα ντέρμπι

202

Τα ντέρμπι θα διεξαχθούν κατά σειρά τις εξής ημερομηνίες:

Ολυμπιακός-ΑΕΚ (04/02, 19:30),

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (25/02, 19:30),

Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (04/03, 19:30),

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (11/03, 19:30),

ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (18/03, 19:30),

Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (29/04, 19:00).

 

Πρόγραμμα 17ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 13/01/2018      15:00     Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 13/01/2018      17:15     ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Σάββατο 13/01/2018      19:30     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 14/01/2018       15:00     Α.Ο.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 14/01/2018       17:15     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Λ.

Κυριακή 14/01/2018       17:15     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 14/01/2018       19:30     Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Δευτέρα 15/01/2018      19:30     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

 

Πρόγραμμα 18ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 20/01/2018      15:00     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Σάββατο 20/01/2018      17:15     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο.Κ.

Σάββατο 20/01/2018      19:30     Α.Ε.Λ. – Α.Ε.Κ.

Κυριακή 21/01/2018       15:00     Π.Α.Ο.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 21/01/2018       17:15     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Κυριακή 21/01/2018       17:15     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 21/01/2018       19:30     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Δευτέρα 22/01/2018      19:30     ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

Πρόγραμμα 19ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 27/01/2018      15:00     Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σάββατο 27/01/2018      17:15     ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Σάββατο 27/01/2018      19:30     Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ

Κυριακή 28/01/2018       15:00     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 28/01/2018       17:15     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε.Λ.

Κυριακή 28/01/2018       17:15     Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 28/01/2018       17:15     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Κυριακή 28/01/2018       19:30     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 03/02/2018      15:00     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Σάββατο 03/02/2018      17:15     Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Σάββατο 03/02/2018      19:30     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 04/02/2018       15:00     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 04/02/2018       17:15     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο.Κ.

Κυριακή 04/02/2018       17:15     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 04/02/2018       19:30     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 05/02/2018      19:30     ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ     ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 10/02/2018      15:00     Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ο.Κ.

Σάββατο 10/02/2018      17:15     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

Σάββατο 10/02/2018      19:30     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 11/02/2018       15:00     ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 11/02/2018       17:15     Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Κυριακή 11/02/2018       17:15     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Κυριακή 11/02/2018       19:30     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Δευτέρα 12/02/2018      19:30     Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ.

 

Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 17/02/2018      15:00     Α.Ο.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Σάββατο 17/02/2018      17:15     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Σάββατο 17/02/2018      19:30     ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 18/02/2018       15:00     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 18/02/2018       17:15     Α.Ε.Κ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 18/02/2018       17:15     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Κυριακή 18/02/2018       19:30     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Δευτέρα 19/02/2018      19:30     Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 24/02/2018      15:00     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Σάββατο 24/02/2018      17:15     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Σάββατο 24/02/2018      19:30     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

Κυριακή 25/02/2018       15:00     Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 25/02/2018       17:15     Α.Ε.Λ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Κυριακή 25/02/2018       17:15     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο.Κ.

Κυριακή 25/02/2018       19:30     Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Δευτέρα 26/02/2018      19:30     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε.Κ.

 

Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 03/03/2018      15:00     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

Σάββατο 03/03/2018      17:15     Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Σάββατο 03/03/2018      19:30     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 04/03/2018       15:00     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 04/03/2018       17:15     Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 04/03/2018       17:15     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ.

Κυριακή 04/03/2018       19:30     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ             ΣΤΑΔΙΟ

Δευτέρα 05/03/2018      19:30     ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 

Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 10/03/2018      15:00     Α.Ε.Λ. – Α.Ο.Κ.

Σάββατο 10/03/2018      17:15     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Σάββατο 10/03/2018      19:30     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Κυριακή 11/03/2018       15:00     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 11/03/2018       17:15     ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 11/03/2018       17:15     Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 11/03/2018       19:30     Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 12/03/2018      19:30     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

 

Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 17/03/2018      15:00     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Σάββατο 17/03/2018      17:15     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Π.Α.Ο.Κ.

Σάββατο 17/03/2018      19:30     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 18/03/2018       15:00     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 18/03/2018       17:15     ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ε.Λ.

Κυριακή 18/03/2018       17:15     Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

Κυριακή 18/03/2018       19:30     Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δευτέρα 19/03/2018      19:30     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

 

Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 31/03/2018      15:00     ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Σάββατο 31/03/2018      17:15     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Σάββατο 31/03/2018      19:30     Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 01/04/2018       15:00     Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 01/04/2018       17:15     Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Κυριακή 01/04/2018       17:15     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Κυριακή 01/04/2018       19:30     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 02/04/2018      19:30     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ο.Κ.

 

Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ     ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Κυριακή 22/04/2018       19:00     Α.Ε.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 22/04/2018       19:00     ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 22/04/2018       19:00     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Κυριακή 22/04/2018       19:00     Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Κυριακή 22/04/2018       19:00     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

Κυριακή 22/04/2018       19:00     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Κυριακή 22/04/2018       19:00     ΠΑΟΚ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 22/04/2018       19:00     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Λ.

 

Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Κυριακή 29/04/2018       19:00     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Κυριακή 29/04/2018       19:00     Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.

Κυριακή 29/04/2018       19:00     ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Κυριακή 29/04/2018       19:00     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Κυριακή 29/04/2018       19:00     Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Λ.       ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 29/04/2018       19:00     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Κυριακή 29/04/2018       19:00     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 29/04/2018       19:00     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής

 

ΗΜ/ΝΙΑ               ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ

Κυριακή 06/05/2018       19:00     Α.Ε.Λ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

Κυριακή 06/05/2018       19:00     ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ε.Κ.

Κυριακή 06/05/2018       19:00     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ο.Κ.

Κυριακή 06/05/2018       19:00     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Κυριακή 06/05/2018       19:00     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Κυριακή 06/05/2018       19:00     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 06/05/2018       19:00     Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Κυριακή 06/05/2018       19:00     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ