Όλα τα Νέα

Στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Ελλάδος ο Ηρόδοτος και ο Βόλος-Πρόγραμμα Κυριακής 16/9

106

Με δυο παιχνίδια άνοιξε η αυλαία της Γ΄Φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος

Στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Ελλάδος πέρασε ο Ηρόδοτος και ο Βόλος κερδίζοντας με 1-3 τη Kιθαιρών Καπαρελλίου και 0-2 τον Αντίμαχο Κω αντίστοιχα.

Σκόρερ για την ομάδα του Ηροδότου οι Σμυρλής,Κασαπάκης,και Φραγουλάκης.

Αύριο Κυριακή θα διεξαχθούν τα υπόλοιπα παιχνίδια της Γ΄Φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος.

Αποτελέσματα Σαββάτου

 Θηβών Kιθαιρών Καπαρελλίου – Ηρόδοτος  1-3 

 Αντίμαχος Κω– Βόλος  0-2

Παιχνίδια Κυριακής

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/09/2018

16.30Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπής Επισκοπή-Κασσιόπη (Κέρκυρα)

Διαιτητής:Σωτηριάδης,(Λασιθίου) Βοηθοί:Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου),Μαυρουδής(Ηρακλείου)

16.30ΔΑΚ Φλώρινας Ερμής Αμυνταίου – Εργοτέλης

Διαιτητής:Kαραντώνης,(Ημαθίας)Βοηθοί:Πάντσης(Ημαθίας),Δέλλιος(Πέλλας)

16.30Παγκρήτιο Στάδιο Ιεράπετρα – Καραϊσκάκης ΑΕ

Διαιτητής:Τσαγκαράκης,(Χανίων),Βοηθοί:Αναστασάκης(Χανίων)Κοκμοτος(Ρεθύμνου)

18:30Γηπ.Α.Ο.Ξάνθης  Άρης Αβάτου – Πλατανιάς

Διαιτητής:Πουλικίδης(Δράμας)Βοηθοί:Κουβαλάκης(Δράμας),Τσακίρης(Δράμας)

16.30Δημ.Καλλιθέας Εθνικός – Ηρακλής

Διαιτητής:Μπακογιάννης(Αθηνών)Βοηθοί:Δέλλιος(Πέλλας)Καραθάνασης(Αν.Αττικής)

16.30Δημ.Καμαρίου Θύελλα Καμαρίου – Σπάρτη

Διαιτητής:Bλάχος(ΑΝ.Αττικής)Βοηθοί:Kάλλης (Aν.Αττικής)Γούρνης(Αν.Αττικής)

16.30Δημ.Στ.Πρέβεζας Τηλυκράτης – Αήττητος Σπάτων

Διαιτητής:Mατσούκας(Αιτ/νιας)Βοηθοί:Tσίλικας(Αιτ/νιας)Τίκας(Θεσπρωτίας)

16.30Δημ. Ηγουμενίτσας Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής:Ζιαμπάλας(Ηπείρου) Βοηθοί:Θανασιάς(Ηπέιρου)Λιόντος (Ηπείρου)

16.30Γηπ. Νέων Επιβατών ΑΟ Καρδίας – Απόλλων Πόντου

Διαιτητής:Αγγελάκης(Μακεδονίας) Αιναλης(Μακεδονίας)Φράπος(Μακεδονίας)

16.30Δημ.Κορίνθου Κόρινθος 2006 – Παναχαϊκή

Διαιτητής:Ντάουλας (Δυτ.Αττικής),Βοθηθοί:Οικονόμου,Πλάκας (Δυτ.Αττικής)

16.30Γηπ.Πανσερραικού Απόλλων Παραλιμνίου – Αιγινιακός

Διαιτητής:Tσακαλίδης(Χαλκιδικής),Βοηθοί:Αρμάκολας,Κυκλάδων,Μαναλνδρής,Χαλκιδικής

16.30Δημ.Κρανιδίου Ερμιονίδα – Κισσαμικός

Διαιτητής:Aνδριανός Αχαίας,Bοηθοί:Oικονόμου Αχαίας,Καράλης,Ηλείας

16.30Δημ.Στ.Γιαννιτσών ΑΣ Γιαννιτσά – Τρίκαλα

Διαιτητής:Πολυχρόνης(Πιερίας),Τοροσιάδης,Παπαδόπουλος,Μακεδονίας,

(18:30)Πανθεσσαλικό Στάδιο Νίκη Βόλου – Δόξα Δράμας

Διαιτητής:Tσέτσιλας Γρεβενών,Βοηθοί:Φάλτακας Γρεβενών,Τζιουβάρας Κοζάνης