Όλα τα Νέα

Tα αποτελέσματα σε όλους τους ομίλους της Γ΄Εθνικής

161

Τα αποτελέσματα της Κυριακής 23-2 στους οκτώ ομίλους της Γ΄Εθνικής

Αναλυτικά

1ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)

Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης 5-0

Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Θεολόγου 3-2

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός 2-1

Πανσερραϊκός – Δόξα Κάτω Καμήλας 2-1

Άρης Αβάτου – Ηρακλής Ζυγού 4-0

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Κιλκισιακός 1-0

Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ (25η αγωνιστική)

Σειρήνα – Αγροτικός Αστέρας 0-3 α.α.

Εδεσσαϊκός – Θύελλα Σαρακηνών 1-0

Νέα Καλλικράτεια – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Μέγας Αλέξανδρος Τρικ. Ημαθίας – Αστραπή Μεσοποταμίας 2-1

Μακεδονικός – Θερμαϊκός 0-1

Αλμωπός Αριδαίας – ΠΑΣ Φλώρινα 7-0

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Γιαννιτσά 3-0

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιά

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)

Μετέωρα – Ηρακλής Λάρισας 0-0

Πιερικός – Οικονόμος 5-0

Αλμυρός – Θησέας Αγριάς 1-0

ΑΟ Σελλάνων – Ατρόμητος Παλαμά 0-1

Δίας Δίου – Διγενής Νεοχωρίου 0-2

ΑΟ Ποταμιάς – ΑΕ Καρίτσας 0-5

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Αταλάντη 2-0

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)

Τηλυκράτης – Αστέρας Ιτέας 3-0 α.α.

ΑΕ Λευκίμμης – ΑΕ Ποντίων 0-1

Μακεδονικός Φούφα – Απόλλων Ευπαλίου 2-0

Ανατολής – Θιναλιακός 2-1

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αναγέννηση Άρτας 0-2

Σούλι Παραμυθιάς – ΠΑΣ Πρέβεζα 2-2

ΑΕ Μεσολογγίου – Αχέρων Καναλακίου 1-0

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)

Άνω Μερά – Ακράτητος 0-2

Άγιος Ιερόθεος – Άγιοι Ανάργυροι 1-0

Καλλιθέα – Κερατσίνι 2-1

Ερμής Κορυδαλλού – Ηλυσιακός 1-1

Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου 0-3

Φωστήρας – ΑΕ Μοσχάτου 3-2

Κηφισιά – Εθνικός 0-1

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)

Παλληνιακός – Μαρκό 0-2

ΑΕΚ Τρίπολης – Αήττητος Σπάτων 0-1

Θύελλα Ραφήνας – Αχαρναϊκός 3-0

ΑΟ Υπάτου – Κιθαιρών Καπαρελλίου (αναβολή)

Κόρινθος ’06 – Νέα Αρτάκη 1-4

Ρόδος – Αιολικός 2-0

Ρεπό: Παναρκαδικός

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)

Πανγυθεατικός – Ζάκυνθος 1-0

Θύελλα Πατρών – Ερμιονίδα 0-2

Παναργειακός – Ναύπλιο 3-2

Διαβολίτσι – Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-1

Τσιλιβή – Αστέρας Βλαχιώτη 1-2

ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-0

Σπάρτη – Πανηλειακός 1-0

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΛΕΪ ΟΦ (1η αγωνιστική)

Επισκοπή – Ηρόδοτος 1-1

Γιούχτας – Πανακρωτηριακός 0-1

ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ (1η αγωνιστική)

Ρεθυμνιακός – Ατσαλένιος 0-2

Πόρος – Άγιος Νικόλαος 0-0

Ρεπό: ΣΥΝΚΑ