Τα τέσσερα ψηφοδέλτια της Λαϊκής Συσπείρωσης σε Ρέθυμνο, Άγιο Βασίλειο, Αμάρι και Ανώγεια

Το Σάββατο κατέθεσαν τις υποψηφιότητες τους στο Πρωτοδικείο Ρεθύμνου οι υποψήφιοι της Λαϊκής Συσπείρωσης. Πρόκειται για τον υποψήφιο δήμαρχο Ρεθύμνου Μανούσο Μανουσογιάννη, Αγίου Βασιλείου Θανάση Χαριτάκη, Αμαρίου Νίκο Μαρκίδη και Ανωγείων Στέλιο Σταυρακάκη.

Αναλυτικά τα ψηφοδέλτια:

ΔΗΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του ΙΩΣΗΦ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΚΑΔΙΟΥ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι )

1        ΜΟΧΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2        ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3        ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4        ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5        ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΠΠΑΙΩΝ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι )

1        ΚΑΛΘΙ  ΜΑΝΤΕΟΣ του ΝΤΕΝΤ

2        ΚΛΑΔΟΥ ΜΟΛΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3        ΞΗΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΦΩΚΑ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι )

1        ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2        ΚΑΛΟΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

3        ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4        ΜΕΡΣΙΑΔΗ ΒΕΝΑΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ του ΜΑΡΚΟΥ

5        ΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

6        ΧΑΣΣΑΝ ΝΑΝΤΑ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι )

1        ΑΛΕΞΑΚΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2        ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

3        ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4        ΒΡΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5        ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6        ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΔΗΜΟΥ

7        ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8        ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

9        ΚΡΙΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

10      ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

11      ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12      ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13      ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14      ΜΑΡΚΑΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

15      ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΦΡΟΙΞΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

16      ΝΕΣΦΥΓΕΣ ΜΗΝΑΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

17      ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

18      ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΚΥΛΙΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

19      ΡΑΠΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

20      ΣΠΙΤΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ

21      ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

22      ΤΣΑΛΑ ΑΛΤΑ του ΤΑΟΥΛΑΝΤ

23      ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΧΑΡΙΤΑΚΙΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ

( Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι )

1        ΒΕΡΓΑΔΗ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2        ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

3        ΛΟΥΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

4        ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5        ΜΟΥΡΝΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΥΡΩΝΑ

6        ΜΠΑΓΙΑΡΤΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7        ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8        ΠΑΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

9        ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10      ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

11      ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12      ΤΣΟΥΡΔΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

13      ΧΑΡΙΤΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

14      ΧΟΡΛΙΑΦΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ

( Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι )

1        ΒΡΥΛΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

2        ΔΑΝΔΟΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3        ΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΣΗΦ

4        ΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5        ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6        ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7        ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8        ΠΑΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

9        ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

10      ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΑΓΑΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΙΟΥ

ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΥΡΗΤΩΝ

( Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι )

1        ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2        ΑΛΕΞΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

3        ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ  ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4        ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΥΡΟΥ

5        ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

6        ΛΙΤΙΝΑ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7        ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗ  ΔΑΦΝΗ του ΜΑΝΟΥΣΟΥ

8        ΠΑΣΧΑΛΗ ΧΡΥΣΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

9        ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

10      ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11      ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΑΡΙΝΟΥ

12      ΧΑΤΖΗΡΑΦΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΥΒΡΙΤΟΥ

( Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι )

1        ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

2        ΚΕΧΑΓΙΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

3        ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4        ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

5        ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ

6        ΞΕΚΑΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7        ΣΗΜΑΝΤΗΡΗΣ ΜΥΡΩΝ  του ΗΛΙΑ

8        ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9        ΤΑΧΤΑΤΖΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

10      ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11      ΧΡΙΣΤΟΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

 ΔΗΜΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

( Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι )

1        ΑΕΡΑΚΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2        ΒΡΕΝΤΖΟΥ ΖΑΦΕΙΡΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3        ΔΑΜΙΑΝΑΚΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4        ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5        ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

6        ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΦΑΣΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

7        ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8        ΚΑΠΠΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9        ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10      ΜΟΥΤΑΦ ΒΑΛΕΡΙΟΥ του ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ

11      ΠΑΣΠΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

12      ΡΟΥΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

13      ΣΚΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

14      ΣΠΑΧΗ  ΕΛΣΑ του ΛΕΑΝΔΡΟΥ

15      ΣΠΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

16      ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

17      ΦΑΣΟΥΛΑ  ΑΡΕΤΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

18      ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΟΛΥΖΩΗ

Τα σχόλια είναι κλειστά.