Όλα τα Νέα

To πρόγραμμα στο πρωτάθλημα νέων της Super League 2

8

Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι στα γραφεία της Ένωσης Επαγγελματικού Ποδοσφαίρου Α2 και Β εθνικής κατηγορίας , η κλήρωση του Πρωταθλήματος Νέων Super League 2, 2019-2020, το οποίο θα διεξαχθεί σε 2 ομίλους με 4 γύρους.

Μετά το τέλος της κανονικής περιόδου θα διεξαχθούν ημιτελικοί ανάμεσα στους 2 πρώτους των ομίλων χιαστί, από όπου θα προκύψει ο τελικός και ο Πρωταθλητής της αγωνιστικής περιόδου. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 1/12/2019  
ΧΑΝΙΑ –ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ– ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ –ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
2η αγωνιστική 8/12/2019
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΉ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΧΑΝΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
3η αγωνιστική 15/12/1019
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΧΑΝΙΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
4η αγωνιστική 22/12/2019
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΧΑΝΙΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
5η αγωνιστική 5/1/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΧΑΝΙΑ
6η αγωνιστική 12/1/2020
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΧΑΝΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
7η αγωνιστική 19/1/2020
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΧΑΝΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
8η αγωνιστική 26/1/2020
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΧΑΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
9η αγωνιστική 2/2/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΧΑΝΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
10η αγωνιστική 9/2/2020
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΧΑΝΙΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
11η αγωνιστική 16/2/2020
ΧΑΝΙΑ –ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ– ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ –ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
12η αγωνιστική 23/2/2020
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΉ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΧΑΝΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
13η αγωνιστική 1/3/2020
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΧΑΝΙΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
14η αγωνιστική 8/3/2020
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΧΑΝΙΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
15η αγωνιστική 15/3/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΧΑΝΙΑ
16η αγωνιστική 22/3/2020
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΧΑΝΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
17η αγωνιστική 29/3/2020
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΧΑΝΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
18η αγωνιστική 5/4/2020
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΧΑΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
19η αγωνιστική 12/4/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΧΑΝΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
20η αγωνιστική 26/4/2020
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΧΑΝΙΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Β ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 1/12/2019
ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
2η αγωνιστική 8/12/2019
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
3η αγωνιστική 15/12/2019
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
4η αγωνιστική 22/12/2019
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
5η αγωνιστική 5/1/2020
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΚΑΣΣΙΟΠΗ
6η αγωνιστική 12/1/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
7η αγωνιστική 19/1/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
8η αγωνιστική 26/1/2020
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
9η αγωνιστική 2/2/2020
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
10η αγωνιστική 9/2/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
11η αγωνιστική 16/2/2020
ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
12η αγωνιστική 23/2/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
13η αγωνιστική 1/3/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
14η αγωνιστική 8/3/2020
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
15η αγωνιστική 15/3/2020
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΚΑΣΣΙΟΠΗ
16η αγωνιστική 22/3/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
17η αγωνιστική 29/3/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
18η αγωνιστική 5/4/2020
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
19η αγωνιστική 12/4/2020
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
20η αγωνιστική 26/4/2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ